Wybieramy grzejnik do kuchni

Grzejnik może w kuchni pełnić funkcje dekoracyjne lub aranżacyjne.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Wybieramy grzejnik do kuchni
W większości polskich kuchni grzejników po prostu nie widać. Ich białe, mało atrakcyjne obudowy zwykle skutecznie ukryte są  za gęstymi firanami. A może warto spróbować inaczej?

Grzejniki Jaga z serii Iguana są niezwykle plastycznym produktem jeśli chodzi o możliwość wkomponowania ich w przestrzeń kuchni. Sprzyjają temu dwie rzeczy. Pierwszą jest duży wybór wymiarów i form Iguany – grzejnik może mieć kształt prosty, wygięty w delikatny łuk, wygięty w zdecydowany łuk, może być przystosowany do zabudowy narożnika wewnętrznego lub zewnętrznego lub być wolno stojącą kolumną. Drugą zaletą tego modelu grzejnika jest bogata oferta kolorów. Iguana dostępna jest w czterech rodzajach wykończenia powierzchni (błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym) i blisko 70 kolorach, wśród których są tak atrakcyjne jak: szafirowy, turkusowy, fioletowy, złoty, pistacjowy, antracyt i inne. Smukły, lekki wizualnie grzejnik może znaleźć się praktycznie w każdym miejscu kuchni.

Deco Space, to grzejnik z wyjątkową umiejętnością kreacji otaczającej przestrzeni. Przejrzysty wygląd, duża wydajność cieplna, ponad 2 tysiące rozmiarów, blisko 70 kolorów – wszystko to sprawia, że z łatwością można go wkomponować w każdą przestrzeń. Wersja Deco Space na nóżkach może służyć w kuchni jako niekonwencjonalna ścianka działowa, którą można oddzielić na przykład część kuchenną od jadalnianej. Zaś ścienna wersja Deco Space z wieszakiem na ręczniki – wybrana w ekstrawaganckim kolorze – będzie nie tylko ozdobnym elementem na kuchennej ścianie, ale też idealnym miejscem do powieszenia kuchennych tekstyliów, które powinny być w zasięgu ręki. Taką ciepłą, funkcjonalną ozdobę docenią zwłaszcza ci, dla których kuchnia jest centrum towarzyskiego życia.

Aristocrat, to wyjątkowa propozycja w świecie grzejników. Eleganckie i stylowe urządzenie grzewcze w całości wykonane zostało ze stali nierdzewnej. Dwa dostępne rodzaje wykończenia – matowe i polerowane – pozwalają idealnie wkomponować grzejnik w otoczenie kuchennej armatury i wszelkich urządzeń AGD utrzymanych w modnym kolorze inox. Tak więc grzejnik Aristocrat może z dumą zdobić i ogrzewać każdą kuchnię, a zwłaszcza zaaranżowaną w nowoczesnym stylu.