Zgniatarka do plastikowych butelek

  • 5

Czy Ciebie też denerwują:wysypujące się butelki,drące się przez nie worki,ciągle zapchany śmietnik?

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Zgniatarka do plastikowych butelek
Czy Ty też zbyt często musisz wyrzucać śmieci? A może zbierasz plastikowe butelki do osobnego worka, żeby nie zapychały śmietnika lub składujesz je w garażu? Dodatkowo środowisko nie jest Ci obojętne?

Zgniatarka do plastikowych butelek to urządzenie niesamowite.  Raz go użyjesz i uzależnisz się od zgniatania - trudno będzie wyobrazić sobie funkcjonowanie domu bez niego. Zgniatarka zgniata plastikowe butelki o pojemności od 0,3 do 2,5 litra.  Zmniejsza ich objętość o ponad 80%. Montaż jest dziecinnie prosty - wystarczy umieścić w ścianie 4 kołki rozporowe (będące w komplecie)

Dzięki zgniatarce do plastikowych butelek do standardowego śmietnika zamiast 10 zmieści się ok. 50 butelek.
5 razy rzadziej będziesz wyrzucać śmieci. A w skali miesiąca możesz zaoszczędzić na tej czynności prawie dwie godziny.
Dzięki zgniatarce oszczędzasz na workach, których zużywasz pięciokrotnie mniej oraz na opłatach za wywóz śmieci. Możesz na tym zaoszczędzić ponad 20 zł miesięcznie. Dodatkowo zmniejszasz objętość wyrzucanych odpadów, przez co firmy odbierające śmieci zużywają mniej paliwa i emitują mniej zanieczyszczeń do środowiska. 

Zgniatarka do plastikowych butelek świetnie sprawdza się w domach, mieszkaniach, barach, restauracjach, ośrodkach sportowych (fitness cluby, szkoły tańca) oraz hotelach i pensjonatach 

Dane techniczne zgniatarki: 
masa 2,5 kg 
wysokość 49 cm 
szerokość 14 cm 
maksymalne odchylenie dźwigni od ściany 34 cm 
Cena brutto: 129,00 zł