Zdrowe chipsy owocowo-warzywne

  • 1

Kiedy masz ochotę na zdrową przekąskę, sięgnij po Kamis Fit up!™ – pierwsze zdrowe chipsy owocowo-warzywne...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Zdrowe chipsy owocowo-warzywne
Kiedy masz ochotę na zdrową przekąskę, sięgnij po chipsy…
Chrupiące, pyszne, zdrowe i niskokaloryczne. Słodkie lub wytrawne. Z cynamonem lub imbirem. Naturalnie lekkie…
Kiedy masz ochotę na zdrową przekąskę, sięgnij po Kamis Fit up!TM – pierwsze zdrowe chipsy owocowo-warzywne.

Kobiety mają mnóstwo przyjaciółek i przynajmniej dwóch przyjaciół. Najlepszym są oczywiście diamenty, najmądrzejszym – zdrowe menu. Racjonalna, zbilansowana dieta to najlepsza inwestycja w siebie, bo procentuje tym, czego nie dostarczą nawet najdroższe kosmetyki - urodą, zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Warto, więc zatroszczyć się o dobrą dietę, zwłaszcza, że nie oznacza ona rezygnacji z pysznych potraw i ulubionych przekąsek.

Kamis Fit up!™ to pierwsza na rynku linia naturalnych produktów bez soli i wzmacniaczy smaku, z dodatkiem owsianego błonnika, która pomaga utrzymać właściwą, racjonalną dietę, a dzięki składnikom znajdującym się w ziołach, przyprawach, owocach i warzywach – korzystnie wpływa na zdrowie, urodę i witalność.

Do znanych już dobrze produktów Kamis Fit up!™ - mieszanek ziołowo-przyprawowych i nieco „młodszych” sosów sałatkowych z dodatkiem błonnika, lawendy, suszonych pomidorów, truskawek i prażonych nasion soi i słonecznika - dołącza kolejna, unikalna linia produktów.

Kamis Fit up!™ Crisps czyli chipsy owocowe i warzywne to cztery produkty, które łączy wyjątkowa chrupkość, unikalne walory smakowe oraz naturalne właściwości odżywcze świeżych owoców i warzyw.

Linia Kamis Fit up!™ Crisps to lekka, pyszna i zdrowa alternatywa nie zawsze wartościowych przekąsek takich jak tradycyjne chipsy czy batoniki. Kamis Fit up!TM Crisps są w pełni naturalnym źródłem witamin i błonnika, a co najważniejsze nie zawierają soli, cukru oraz substancji wzmacniających smak i aromat. Owocowe i warzywne chipsy są kruche, chrupiące, delikatne i cieniutkie – tak jak tradycyjne chipsy, ale w przeciwieństwie do nich – są absolutnie zdrowe, naturalne i niskokaloryczne, dzięki czemu można ją chrupać bez konsekwencji dla linii!
Kamis Fit up!™ Crisps dostępne są:

- w wersji owocowej, na słodko: Chrupiące Jabłko naturalne oraz Chrupiące Jabłko z cynamonem,
- w wersji warzywnej, o wytrawnym smaku: Chrupiące Buraczki winegret oraz Chrupiąca Marchewka z imbirem.

Zdrowe chipsy owocowo-warzywne - owoce i warzywa do schrupania

Dzięki unikalnej technologii produkcji oraz swoim właściwościom zdrowotnym, chipsy owocowe i warzywne Kamis Fit up!™ zachowują wszystkie wartości odżywcze i zdrowotne charakterystyczne dla świeżych owoców i warzyw. Dlatego są polecane dla całej rodziny, również dla dzieci i kobiet w ciąży, jako źródło naturalnego błonnika.
Błonnik zapewnia właściwą pracę jelit oraz zmniejsza łaknienie, pomagając tym samym utrzymać prawidłową wagę ciała. Zalecana dzienna dawka błonnika to od 27 do 40 g.
Niepowtarzalny smak i wysoka jakość tych produktów to zasługa innowacyjnego procesu wytwarzania suszonych warzyw i owoców, zwana z ang. puffing.

Puffing – cóż to jest?

Metoda uzyskiwania chipsów owocowych i warzywnych Kamis Fit up!™ – ang. puffing - jest tak innowacyjna, jak sam produkt. Stanowi prawdziwy przewrót w przemyśle spożywczym. Suszenie tradycyjne to stopniowe odparowywanie wody z naturalnych roślin. Trwa ono zwykle bardzo długo i niezbędne są do tego duże powierzchnie i spora ilość energii. W puffingu użyta jest energia, która błyskawicznie zamienia wodę w parę, pozwalając na uzyskiwanie cząstek suchych, które natychmiast mogą wchłaniać wodę. Dzięki temu procesowi produkty suszone uzyskują nieznaną dotąd chrupkość i zachowują smak owoców i warzyw. Ważna jest wartość produktu (jabłka, buraków, marchewki itd.), która jest tożsama ze świeżym odpowiednikiem. Dzięki puffingowi, produkty Kamis Fit up!™ Crisps nie tracą nic ze swojej wartości odżywczej, kalorycznej, mineralnej.

Artykuł pochodzi z serwisu internetowego firmy KAMIS