KAMIS FIT UP

  • 1

KAMIS FIT UP! to unikalna linia 5 różnorodnych kompozycji przyprawowych, których receptury oparte są na naturalnych i zdrowych składnikach pomagających utrzymać smukłą linię...

         
ocena: 5/5 głosów: 1
KAMIS FIT UP
Kamis FIT UP! to Pierwsza na polskim rynku kompozycja ziół i przypraw z dodatkiem błonnika.

Właściwa dieta to najlepsza inwestycja w siebie. Procentuje szybko, jej efekty są długotrwałe i trudne do przecenienia. Zapewnia zdrowie, dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę. Naturalnym wyborem jest linia KAMIS FIT UP!, która jest kompozycją aromatycznych ziół i przypraw z dodatkiem błonnikiem i roślin leczniczych.

KAMIS FIT UP! to unikalna linia 5 różnorodnych kompozycji przyprawowych, których receptury oparte są wyłącznie na naturalnych i zdrowych składnikach pomagających utrzymać smukłą linię, dobre zdrowie i samopoczucie. Produkty FIT UP! nie zawierają soli ani substancji wzmacniających smak i zapach.  Każda mieszanka zawiera natomiast błonnik przyspieszający przemianę materii oraz 1 wyróżniający ją spośród pozostałych -  naturalny dodatek (roślina lecznica) o szczególnych właściwościach. Atuty linii KAMIS FIT UP! to receptura i naturalne składniki pomagające utrzymać smukłą linię oraz 5 wyjątkowych smaków, które niskokaloryczną dietą czynią wyjątkowo pyszną.

Linia KAMIS FIT UP! obejmuje kompozycje przyprawowe:
Fit up!TM do twarożków, jajek i kefirów z dodatkiem błonnika i wiesiołka
Fit up!TM do zup i duszonych warzyw z dodatkiem błonnika i liści pokrzywy
Fit up!™ do potraw mięsnych z dodatkiem błonnika i babki płesznik
Fit up!™ do potraw z ryb i owoców morza z dodatkiem błonnika i tamaryndowca indyjskiego
Fit up!™ do sałatek z dodatkiem błonnika i z płatkami nagietka

Błonnik zapewnia właściwą pracę jelit oraz zmniejsza łaknienie, pomagając tym samym utrzymać prawidłową wagę ciała. Zalecana dzienna dawka błonnika to od 27 do 40 g. Wzbogacając dietę przyprawami KAMIS FIT UP! nasz organizm zyskuje dodatkową porcję błonnika – łyżeczka przypraw KAMIS FIT UP! to około 1-2 g błonnika.
Wartość dietetyczna roślin leczniczych zastosowanych w mieszankach KAMIS FIT UP! - wiesiołka, liści pokrzywy, babki płesznik, tamaryndowca indyjskiego oraz płatków nagietka - została potwierdzona przez Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich w Krakowie.

Przyprawy KAMIS FIT UP! nie podnoszą kaloryczności posiłków – 1 łyżeczka KAMIS FIT UP! do zup i duszonych warzyw to zaledwie 2,3 kcal!

Z mieszankami KAMIS FIT UP! można spędzić cały dzień zdrowej diety, czyniąc ją smaczniejsza i bardziej skuteczną. W niskokalorycznej i zróżnicowanej diecie zaleca się spożywanie 3-5 posiłków dziennie. To nie przypadek, że KAMIS FIT UP! to seria 5 mieszanek do różnych potraw – z tymi mieszankami możesz skomponować śniadanie, drugie śniadanie, obiad, przekąskę i kolację, używając do każdego posiłku innej przyprawy.

Linia KAMIS FIT UP! została stworzona z myślą o kobietach jako tych, które dbają o zdrowie – zarówno swoje, jak i całej rodziny.

Przyprawy KAMIS FIT UP!  dostępne są w poręcznych torebkach z apetyczną szatą graficzną, zaopatrzonych w wygodny system zamknij/otwórz. Dzięki temu każda kobieta może mieć KAMIS FIT UP! w każdej chwili przy sobie, bez obawy, że zioła się wysypią lub zwietrzeją.