Elegancka zastawa na Święta

O wytworności i elegancji przyjęcia decyduje przede wszystkim odpowiednio dobrana zastawa oraz pięknie udekorowany stół.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Elegancka zastawa na Święta
Jeśli cenisz klasyczną elegancję, możesz wybrać jeden z dwóch zestawów obiadowych marki Villa Italia – Monaco lub Madrid. Oba serwisy zaprojektowane zostały z myślą o przyjęciach w dużym gronie, zawierają bowiem nakrycia dla 12 osób. Doskonale sprawdzą się zatem podczas domowych uroczystości, takich jak urodziny, imieniny czy świąteczne przyjęcia. Oba serwisy wykonane są z pięknej białej porcelany ozdobionej subtelnym motywem. Zastawę Monaco wyróżnia eleganckie zdobienie z dwunastokaratowego złota, które świetnie będzie się komponować z dodatkami w odcieniach brązu i złota. Naczynia z kolekcji Madrid są natomiast ręcznie wykończone cienką linią platyny, co nadaje kolekcji wyrafinowanej elegancji. Do porcelanowej zastawy doskonale pasował będzie delikatny obrus, który dyskretnie podkreśli jej urok. Warto wybrać materiał w zdecydowanym odcieniu, który będzie pięknie kontrastował z bielą porcelany.

Zestawy Monaco i Madrit to nie tylko zastawa obiadowa - kazdy z tych serwisów zawiera również naczynie do podawania kawy i herbaty. Piekn,e delikatne filiżanki do doskonała oprawa dla szlachetnego napoju, a subtelnie zdobione talerzyki podkreślą smak i urode przygotowanych przez nas deserów.

Kolekcja Madrid – zestaw obiadowy dla 12 osób, wykonany z najwyższej jakości porcelany.
W skład zestawu wchodzi: 12 talerzy płytkich, 12 talerzy głębokich, 12 talerzy deserowych, 2 półmisy owalne, 2 salaterki, waza z podstawką. Całość wykończona ręcznie cienką linią platyny.
Cena: 2 270 PLN

Zestaw do herbaty dla 12 osób – 12 filiżanek ze spodkiem, 12 talerzy deserowych, czajnik, cukiernica, mlecznik.
Cena: 1160 PLN

Kolekcja Monaco – zestaw obiadowy dla 12 osób, wykonany z najwyższej jakości porcelany.
W skład zestawu wchodzi: 12 talerzy płytkich, 12 talerzy głębokich, 12 talerzy deserowych, 2 półmisy owalne, 2 salaterki, waza z podstawką. Całość wykończona ręcznie cienką linią złota.
Cena: 2 270 PLN

Zestaw do herbaty dla 12 osób – 12 filiżanek ze spodkiem, 12 talerzy deserowych, czajnik, cukiernica, mlecznik.
Cena: 1160 PLN