Żelkowe misie o winnym smaku

Firma Haribo już od dawna wyznacza nowe trendy smakowe na rynku żelków. Jako pierwsza wprowadziła produkty o smaku coli, jogurtu oraz żelki z zawartością witamin i minerałów...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Żelkowe misie o winnym smaku
Z myślą o wielbicielach słodyczy, którzy wciąż poszukują nowych smaków, firma Haribo wprowadza innowacyjny produkt z dodatkiem wina. Weinland to jedyne na polskim rynku żelki o wyjątkowym winnym smaku. Z pewnością szybko zdobędą one swoich wiernych smakoszy.

W ofercie firmy na rynku polskim już niedługo pojawi się kolejna nowość – łakocie o niepowtarzalnym winnym smaku. Żelki Weinland są wyjątkowe właśnie ze względu na zawartość szlachetnego trunku, jednak podobnie jak wszystkie produkty Haribo zostały przygotowane według sprawdzonej receptury. Ich owocowy smak z delikatną winną nutą został zamknięty w owalnych kształtach o wspaniałych kolorach. Aromatyczne żelki Weinland nie zawierają tłuszczu i są niskokaloryczne, dlatego z pewnością przypadną do gustu szczególnie dorosłym jako słodka przekąska po obiedzie. W Niemczech zdobyły już one grono swoich wiernych fanów i zajmują 7. miejsce wśród najbardziej popularnych produktów z oferty Haribo, która liczy sobie kilkaset pozycji.

Nowy produkt firmy Haribo dostępny będzie w opakowaniach o wadze 100g w cenie ok. 2,89 zł brutto.