Zestaw do sałatek na piknik i grilla

Lato to czas pikników na łonie natury i spotkań z przyjaciółmi przy grillu. Oprócz smaku przygotowanych potraw ważne jest, aby były podane w estetyczny i funkcjonalny sposób.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Zestaw do sałatek na piknik i grilla
Lato to czas rodzinnych obiadów na świeżym powietrzu, wspólnych pikników na łonie natury czy spotkań z przyjaciółmi przy grillu. To również okazja, aby pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi wśród grona najbliższych osób. Jednak oprócz smaku przygotowanych potraw ważne jest, aby były podane w estetyczny i funkcjonalny sposób. Doskonałym rozwiązaniem jest zestaw produktów firmy PLAST TEAM, który sprawi, że w każdych okolicznościach nasz stół będzie wyglądał apetycznie.


ZESTAW SAŁATKOWY
Najnowszy zestaw firmy PLAST TEAM składa się z dwóch większych półmisków, 4 małych salaterek i pary sztućcy przeznaczonych do mieszania i nakładania wszelkiego rodzaju sałatek. Naczynia idealnie nadają się do posiłków poza domem – na działce lub w ogrodzie, gdyż są bardziej eleganckie niż jednorazowe talerzyki, a zarazem lżejsze i praktyczniejsze niż szklane półmiski, które łatwo można potłuc w czasie podróży. Bardzo pomysłowy i praktyczny jest sposób przechowywania pojemników. Miseczki od największej do najmniejszej możemy wsadzić jedna w drugą, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce nawet w niewielkiej kuchni. Miski ze względu na swoje różne wielkości mogą służyć do podawania wielu rodzajów sałatek i potraw, w różnej ilości. Materiał, z którego naczynia zostały wykonane powoduje, że są odporne na zarysowania i można je bez problemu myć w zmywarce. Szeroka gama kolorów (dostępny w kolorze niebieskim, białym i pomarańczowym) oraz nowoczesny design, sprawiają, że zestaw sałatkowy firmy PLAST TEAM będzie ozdobą każdego stołu.
Cena: 20, 60 zł

TACA
Podawanie do stołu napojów, sałatek, naczyń czy przyrządzonych na grillu potraw ułatwi nam poręczna i pojemna taca firmy PLAST TEAM. Materiał, z którego została wykonana zapewni stabilność i komfort przenoszenia ustawionych na niej przedmiotów.
Cena: 10, 30 zł