Zimowe Smaki Hortex

Długie, zimowe wieczory umilą Zimowe Smaki Hortex. Już teraz dostępne są w nowej odsłonie! Do ich stworzenia wykorzystano odrobinę tradycji bogactwo najlepszych owoców, aromatów doskonale komponujących się z aromatami korzennych przypraw.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Zimowe Smaki Hortex
fot. Informacje prasowe
Zimowe Smaki Hortex doskonale podkreślą nastrój rodzinnych spotkań, sprawdzą się na stoku oraz wieczorem w domowym zaciszu. Polecamy: Grzaniec zimowy Hortex z nutą rumu i Suszone Śliwki Hortex z jabłkiem i gruszką.

Grzaniec zimowy Hortex z nutą rumu to staranna kompozycja - soczystych pomarańczy, słodkich jabłek oraz wybornych wiśni - o głębokim smaku i aromacie korzennych przypraw połączonych z nutą rumu. Wybornie smakuje i podgrzany - świetnie rozgrzewa. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas śnieżnego szaleństwa jak i w długie, zimowe wieczory.

Napoje na zimę

Suszone Śliwki Hortex z jabłkiem i gruszką o tradycyjnym smaku kompotu z suszu, słodkim i aromatycznym o charakterystycznym kolorze suszonych śliwek połączonych z jabłkiem i gruszką. Doskonały na spotkania rodzinne.


Informacja prasowa