Smukła Figura z Herbapolem

Herbapol Lublin wprowadził na rynek nowe produkty: Figura 1 i Figura 2 - mieszanki ziołowe w torebkach do zaparzania.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Smukła Figura z Herbapolem
Figura 1 i Figura 2 to środki przeczyszczające stosowane w zaparciach i pomocniczo w leczeniu nadwagi. Figura 1 oraz Figura 2, to produkty lecznicze dostępne w aptekach bez recepty.

Różnica między Figurą 1 a Figurą 2 polega na zastosowanych w produktach składnikach aktywnych. Składnikiem czynnym Figury 1 jest liść senesu, zaś Figury 2 kora kruszyny. Składniki aktywne mieszanek pobudzają perystaltykę jelit, dzięki czemu skutecznie pomagają w likwidacji zaparć.

Specjaliści z Herbapolu zalecają picie Figury 1 lub Figury 2 raz dziennie, wieczorem (przed snem). Dzięki temu, efekt terapeutyczny powinien pojawić się rano.

W skład Figury 1 wchodzą:
liść senesu
kwiat hibiskusa
owoc bzu czarnego
wytłoki jabłkowe
owoc porzeczki czarnej
owoc róży

W skład Figury 2 wchodzą:
kora kruszyny
kwiat hibiskusa
owoc bzu czarnego
wytłoki jabłkowe
owoc porzeczki czarnej
owoc róży

Każde z opakowań Figury 1 oraz Figury 2 zawiera po 20 torebek o gramaturze 3,0 g.
Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia. Dostępny jest w aptekach. Orientacyjna cena detaliczna za opakowanie zawierające 20 saszetek wynosi ok. 5 zł.

W związku z tym, że zaparcia to problem dotyczący coraz większej grupy osób, Herbapol Lublin uruchomił specjalną stronę internetową: www.nieidzwzaparte.pl Osoby odwiedzające stronę oprócz zdobycia szczegółowych informacji na temat Figury 1 i Figury 2 mogą poznać przyczyny powstawania zaparć i sposoby zapobiegania tym dolegliwościom.