Zmywarka Beko - na wigilijne zmywanie

Dzięki nowej zmywarce BEKO nie musimy tracić czasu i energii na zmywanie naczyń. Urządzenie to poradzi sobie ze zmywaniem nawet po sutej wigilijnej wieczerzy.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Zmywarka Beko - na wigilijne zmywanie
Zmywanie należy do najbardziej nielubianych kuchennych zajęć. Przy okazji urządzania kuchni lub jej remontu warto więc zdecydować się na inwestycję w zmywarkę - urządzenie to okaże się nieocenioną pomocą w uciązliwym sprzątaniu .

Dzięki nowej zmywarce BEKO DFN 71040 S nie musimy tracić czasu i energii na zmywanie naczyń. Urządzenie to mieści do 12 kompletów naczyń, a więc poradzi sobie ze zmywaniem nawet po sutej wigilijnej wieczerzy. BEKO DFN 71040 S nie tylko oszczędza nasz czas, ale także oszczędnie obchodzi się z wodą zużywając jej zaledwie 9 litrów na cykl. Za pomocą podświetlanego wyświetlacza LCD z łatwością wybierzemy jeden z wielu programów zmywania – np. Intensywny 65° do zmywania mocno zabrudzonych naczyń. Wśród innych przydatnych funkcji warto wymienić także możliwość opóźnionego startu nawet o dobę. Górny kosz ma możliwość regulacji wysokości nawet przy pełnym załadunku. Zmywarka ma także system Watersafe+Waterstop zabezpieczający nasze mieszkanie przed wyciekiem bądź zalaniem. Srebrny kolor obudowy będzie dobrze komponował się z piekarnikiemi okapem BEKO w kolorze inox.

Zmywarka DFN 71040 S

Sugerowana cena detaliczna: 2299 zł