100% soku z marchewki

Firma MARWIT, lider w produkcji świeżo wyciskanych i zdrowych soków zaprezentowała JEDNODNIOWY SOK MARCHEWKOWY w odmienionej i nowoczesnej szacie graficznej.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
100% soku z marchewki
Firma MARWIT, lider w produkcji świeżo wyciskanych i zdrowych soków zaprezentowała JEDNODNIOWY SOK MARCHEWKOWY w odmienionej i nowoczesnej szacie graficznej. Sok jest oferowany w szklanej butelce o pojemności 250 ml, z kapslem typu twist-off. Zastosowanie kapsla typu twist-off sprawia, że sok możemy wypić bez konieczności stosowania otwieracza. Sok z marchwi Marwit jest produktem bogatym w beta-karoten oraz witaminy B1, B2 ,K ,C i E, a także mikroelementy: potas, wapń, żelazo, fosfor, miedź, cynk i magnez.

Nowe etykiety soków z marchwi utrzymane są w delikatnej, jasnej kolorystyce, emblematy informują konsumentów o terminie spożycia, temperaturze przechowywania i naturalnym pochodzeniu soków. Wszystkie etykiety soków Marwit utrzymane są w tym samym stylu: jasne tło, wyraźne apetyczne zdjęcia soczystych owoców i warzyw, czytelne i duże logo. Dzięki zmianom soki marki Marwit będą jeszcze lepiej widoczne w lodówkach i ladach chłodniczych.
Na wszystkich sokach został zmieniony kolor kapsla na biały z nowym logotypem. Dodatkowym elementem jest foliowy rękaw na kapslu, gwarantujący świeżość i bezpieczeństwo soków.

Sok z marchwi MARWIT to jednodniowy, codziennie wyciskany sok ze świeżo obranych marchewek i dostarczany tego samego dnia do sklepów na terenie całego kraju. W odróżnieniu od pozostałych na rynku, „100%” soków produkowanych zazwyczaj z koncentratu, soki MARWIT otrzymywane są wyłącznie poprzez wyciśnięcie soku prosto z owoców lub warzyw. Okres przydatności soku do spożycia wynosi 24h. Warto pamiętać, że sok należy przechowywać w temperaturze 2º - 6ºC aby zachował wszelkie walory smakowe i zdrowotne.

MARWIT - z marchewki wycisnął wszystkie soki

Soki marki Marwit są naturalnie mętne, niebarwione, niepasteryzowane, niekonserwowane. Do soku producent nie dodaje cukru ani żadnych substancji słodzących np. słodzików. W soku marchewkowym pojawia się czasami biały osad, nie należy się tym niepokoić; jest to skrobia, która uwalnia się z tkanki roślinnej w trakcie przecierania. Jest to naturalny proces występujący w świeżym soku marchewkowym.

Jednodniowy sok marchewkowy służy zdrowiu i urodzie. Bogactwo beta karotenu, witamin E i C zapewnia piękny, zdrowy koloryt cery, jej młodość i elastyczność. Dla Pań chcących zachować na dłużej letni odcień opalenizny polecamy pić 1 - 2 szklaneczki soku z marchwi każdego dnia . Cynk, wapń i fosfor wpływają korzystnie na włosy i paznokcie. Sok Marwit jest także doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.

Jednodniowy sok marchewkowy to produkt najwyższej jakości o pysznym, prawdziwie naturalnym smaku soczystych marchewek. Polecany dla wszystkich, którzy dbają o zdrową dietę i kondycję. Świetny do szkoły, na uczelnię, do pracy czy klubu fitness. 100 ml soku to tylko 27 kcal.

Wystarczy, że nim wstrząśniesz, odkręcisz i.....wypijesz duszkiem.

Jednodniowy sok marchwiowy MARWIT (250 ml) : ok. 2,5 zł