Targi Expo Sweet już w lutym w Warszawie!

  • 6

Wszystkich miłośników słodkości zapraszamy na największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej w dniach 18 – 20 lutego.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Targi Expo Sweet już w lutym w Warszawie!

W 2014 odbędzie się szósta edycja tej słodkiej imprezy. Jak co roku spodziewać się możemy wspaniałych konkursów, w których wezmą udział najlepsi fachowcy z branży.

W programie między innymi:

Konkurs i Wystawa Tortów Okolicznościowych

Co ciekawe cukiernicy nie tylko będą musieli przygotować tort, ale powinien on także nawiązywać do sukni lub sukienki z którą będzie zaprezentowany!

Więcej informacji o konkursie i wystawie tortów pod tym linkiem.

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/imgI94DCH.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/imgHL5ODd.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/img62wRc4.jpg

Mistrzostwa Polski w przygotowaniu deseru

Konkurs w randze Mistrzostw Polski, w którym mogą wziąć udział nie tylko cukiernicy i lodziarze, ale także kucharze czy oraz osoby prowadzące kawiarnie lub dowolne punkty gastronomiczne – słowem wszyscy, którzy w swojej pracy przygotowują i serwują samodzielnie wykonane desery.

Można się już zgłaszać do konkursu – czeka nagroda główna 10 tysięcy złotych oraz wiele nagród rzeczowych!

Więcej informacji o konkursie pod tym linkiem.

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/imgDg11lp.jpg

VI Lodziarskie Mistrzostwa Polski

W Mistrzostwach startują dwuosobowe zespoły. Każdy ma za zadanie przygotować cztery rodzaje lodów - waniliowe, sorbetowe, czekoladowe i autorskie (dowolne). Ponadto Uczestnicy przygotowują deser lodowy oraz  koktajl lodowy (shake).

Więcej informacji o lodziarskich mistrzostwach znajdziecie tu.

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/imgLZI20q.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/imgZdzFvx.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/14/imgfWSxdy.jpg

Zainteresowani będą mogli skorzystać także z bogatej oferty szkoleń i seminariów. Ale przede wszystkim targi Expo Sweet zgromadzą najważniejsze firmy oferujące maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy ale też właścicieli kawiarni, restauracji oraz wszelkich innych obiektów, w których serwuje się „coś słodkiego”.

Targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. Jeżeli i Wy chcecie zwiedzić Targi to więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie targów - exposweet.pl

Zdjęcia pochodzą z poprzedniej edycji targów Expo Sweet