acidolac baby – Odkrycie Roku 2009

  • 1

acidolac®baby jest nowością na polskim rynku. To naturalny preparat, suplement diety

         
ocena: 3/5 głosów: 1
acidolac baby – Odkrycie Roku 2009
acidolac®baby jest nowością na polskim rynku. To naturalny preparat, diety,/' class="auto" title="suplement diety">suplement diety, stosowany w celu zapewnienia prawidłowej flory bakteryjnej i regulacji funkcji przewodu pokarmowego, zwłaszcza w trakcie i po antybiotykoterapii, a także w czasie zmniejszonej odporności organizmu. Skuteczny jest również w stanach związanych z zaburzeniami mikroflory, spowodowanych np. przez zmianę strefy klimatycznej i co się z tym wiąże – zmianę diety.

Preparat acidolac®baby otrzymał godło Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2009. Konsumenci już po raz piąty wskazali najpopularniejsze i najwyżej cenione produkty i usługi polskiego rynku.

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o nowych produktach, wyróżniających się jakością i innowacyjnością; będących obecnie hitem w swoim segmencie. acidolac®baby otrzymał 30% głosów spośród 5000 ankietowanych osób. W badaniu oceniano m.in. jakość i innowacyjność preparatu, a także chęć rekomendowania go znajomym.

Skąd takie uznanie i tytuł - „Odkrycie Roku”?
acidolac®baby przeznaczony jest dla niemowląt już od czwartego miesiąca życia. Jego zaleta to nie tylko wyjątkowa, unikatowa postać (synbiotyk), ale także słodki smak, wygoda i łatwość podania. Zawiera probiotyczny szczep bakterii (Bifidobacterium BB-12®) oraz prebiotyk: fruktooligosacharyd (FOS), przedłużający życie szczepu i kolonizację jelita. Ma przyjemny, słodki smak i łatwo rozpuszcza się w wodzie czy mleku. Wygodne do podania saszetki (1-2 dziennie) nie muszą być przechowywane w lodówce.

acidolac®baby – chroni, reguluje i dzieciakom smakuje