Nowe Degustino z szynki

Na rynku pojawił się oryginalny smak kiełbasek od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin - Degustino z szynki. To produkt o wysokiej, bo, aż 93% zawartości mięsa sprzedawany w wygodnych opakowaniach.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Nowe Degustino z szynki
fot. Fotolia
Na rynku pojawił się czwarty, oryginalny smak kiełbasek od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin - Degustino z szynki. To produkt o wysokiej, bo, aż 93% zawartości mięsa sprzedawany w wygodnych opakowaniach po 120 gramów.

Co nowego

- Zgodnie z zapowiedzią rozwijamy ofertę konfekcjonowanych kiełbasek Degustino. Teraz wprowadziliśmy do naszej oferty nowy smak z szynki. Polacy lubią wędliny o klasycznym smaku i takie właśnie są nowe Degustino - mówi Krzysztof Kania Prezes Zarządu Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin.
Nowość Degustino to kompozycja kruchego i delikatnego mięsa z szynki oraz idealnie dobrana mieszanka przypraw. Ich charakterystyczny smak to też wynik podwójnej re-pasteryzacji. Także ta wersja tych smacznych kiełbasek jest w 100% bezglutenowa, dlatego też te przekąski są bezpieczne dla osób chorych na celiakię.

Kiełbaski Degustino nie zawierają fosforanów, ani glutaminianu sodu, dlatego z czystym sumieniem możemy serwować je całej rodzinie. Wygodne, szczelnie pakowane, pozbawione osłonek Degustino idealnie pasują by zabrać je ze sobą, jako wygodną, a także zdrową przekąskę do pracy czy w podróż.

Każdy smak tych konfekcjonowanych kiełbasek to szybki i odżywczy posiłek. A na ich bazie możemy tworzyć własne oryginalne potrawy.  Jedno opakowanie Degustino zawiera cztery sztuki, czyli 120 g produktu. Cena detaliczna za opakowanie zaczyna się już od 2,99zł

Informacja prasowa