Allure - innowacyjne AGD do zabudowy

Innowacyjne, niepowtarzalne, chronione patentem piekarniki z linii Allure marki Gorenje.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Allure - innowacyjne AGD do zabudowy

Linia Allure jest bardziej dynamiczna, zaskakuje oryginalnymi, trójwymiarowymi wypukłościami. Szklany panel sterowania jest dla lepszej widoczności nieco nachylony. Dynamiczną nowoczesność podkreślają szklane drzwiczki, wyposażone w zintegrowany uchwyt oraz grafiki kompozycyjne na płytach grzejnych i elementach sterowania.

Najnowsze piekarniki Gorenje wyróżniają się niespotykanym kształtem wnętrza z nachylonym, łukowato wygiętym sklepieniem i zaokrąglonymi bocznymi ściankami. To nowatorskie rozwiązanie pozwala osiągnąć zaskakujące rezultaty pieczenia, możliwe dotychczas jedynie w piecu chlebowym. Ciepło we wnętrzu piekarników jest optymalnie rozprowadzane, co zapewnia równomierne pieczenie. Dzięki temu potrawy są jednocześnie soczyste i kruche, pieczywo jest miękkie, z doskonale zapieczoną skórką.
Opatentowano także system chłodzenia piekarnika, który sprawia, że pomiędzy urządzeniem a przylegającymi do niego meblami cyrkuluje chłodne powietrze zamiast gorącego. Z chłodzeniem związane jest również zgłoszenie patentowe - system chłodzenia drzwiczek. Oprócz tego opatentowano sterowane dotykowo elektroniczne zegary programujące, a także - nowe wzornictwo.