Ekologiczna, mała i funkcjonalna pralka

  • 1

Nowy model pralki FLSO 126 L ARDO jest przeznaczony dla osób posiadających kuchnie lub łazienki o niewielkich rozmiarach.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Ekologiczna, mała i funkcjonalna pralka
Ekologiczna i funkcjonalna pralka FLSO 126 L marki ARDO o maksymalnej głębokości 46 cm idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Pralka ARDO została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o osobach posiadających małe łazienki, które cenią sobie maximum komfortu, a zarazem chcą posiadać urządzenie o najwyższej klasie efektywności energetycznej A+. Wyjątkową zaletą tego urządzenia jest jego niewielki rozmiar, a zarazem zwiększona, 6 kilogramowa pojemność wsadu prania.

Pralka posiada 19 programów podstawowych, które sprostają wymaganiom dla najbardziej wymagających użytkowników. Czytelny oraz jeden z największych występujących na rynku wyświetlaczy LCD umożliwia wielofunkcyjne, swobodne, sterowanie urządzeniem. Elektroniczny wyświetlacz pokazuje między innymi kolejność czynności wykonywanych przez pralkę oraz czas jaki pozostał do końca cyklu prania.

Dodatkowymi atutami pralki FLSO 126 L są:
• program Woolmark, który umożliwia bezpieczne pranie wełnianych ubrań
• inteligentny system „EASY LOGIC”, który dobiera optymalne zużycie wody oraz prądu, odpowiednie do ilości pranej bielizny, a także kontroluje pracę bębna podczas całego cyklu prania, informując nas o niebezpieczeństwie w sytuacjach ekstremalnych
• system efektywnego wykorzystywania proszku. Zawartość proszku, który znajduje się w pojemniku zostaje poddany 100% eksploatacji w praniu
• efekt suchych ubrań uzyskamy dzięki maksymalnej szybkości wirowania 1200 obr./min
• klasa efektywności prania A

Pralka FLSO 126 L ładowana od frontu to urządzenie dla osób, które oczekują małego ale wydajnego, łatwego w obsłudze i energooszczędnego urządzenia. 

Sugerowana cena detaliczna Pralka FLSO 126 L – 1 199,00 PLN brutto