Nowe kuchenki mikrofalowe Panasonic

Dzięki nowym kuchenkom mikrofalowym, wprowadzonym na rynek przez Panasonic, każdy smakosz z łatwością przygotuje wyborne dania.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowe kuchenki mikrofalowe Panasonic
Większa moc i pełna kontrola nad przygotowaniem posiłku to dwa atrybuty nowych mikrofalówek Inverter. Zastosowana technologia zmniejsza ich wagę i zwiększa pojemność piecyka, który pozwoli szybko przygotować posiłek dla licznej rodziny.

Technologia Inverter zastosowana w nowych kuchenkach mikrofalowych Panasonic w odróżnieniu od tradycyjnego mechanizmu pulsacyjnego zapewnia stały i ciągły dopływ ciepła do przygotowywanych potraw. System zapewnia optymalną kontrolę mocy, dzięki czemu dania są równomiernie podgrzane i możemy poczuć całą głębię ich smaku. Zwiększona moc mikrofal do 1000W, w porównaniu do zwykłych kuchenek dysponujących mocą 900W, pozwala na jeszcze szybsze przygotowanie posiłku po powrocie z pracy czy wtedy, gdy dopada nas ochota na coś ciepłego. Dodatkową zaletą zwiększenia mocy o 10% jest skrócony czas rozmrażania, który dzięki optymalnemu ogrzewaniu, w zależności od potrawy został zredukowany nawet o 63%. Z pewnością pozwoli to użytkownikom zaoszczędzić czas i znacznie przyspieszy przygotowanie posiłku.

Zastosowanie technologii Inverter umożliwiło również zwiększenie pojemności piekarnika, w stosunku do poprzednich modeli, bez zmiany zewnętrznych wymiarów kompaktowej obudowy, dla której znajdzie się miejsce nawet w niewielkiej kuchni. Jednocześnie lżejszy system Inverter przyczynił się do zmniejszenia wagi nowych kuchenek. Obok innowacyjnych rozwiązań technologicznych, szczególnie ważną zaletą nowych kuchenek Inverter jest łatwość ich obsługi oraz szereg praktycznych rozwiązań ułatwiających przygotowywanie dań. Wszystkie modele oddają do dyspozycji użytkowników 13 programów automatycznych, które w prosty sposób pozwalają uzyskać optymalne ustawienia do przygotowania różnego typu potraw. Ponadto mikrofalówki zostały wyposażone w talerze Panacrunch do podpiekania potraw. Wszystkie kuchenki posiadają także zabezpieczenia przed dziećmi.

Nowe kuchenki mikrofalowe Panasonic to dwa modele o pojemności 27l (model NN-GD468M i NN-GD458W)
i dwa o pojemności 20l (NN-368MEPG i NN-GD358WEPG). Kuchenki są dostępne w uniwersalnych kolorach: srebrnym i białym.

Cena kuchenek 27l:

NN-GD468 (kolor srebrny): 729,00 PLN
NN-GD458 (kolor biały): 649,00 PLN

Cena kuchenek 20l:
NN-GD368 (kolor srebrny): 649,00 PLN
NN-GD358 (kolor biały): 599,00 PLN