"Bąble" - nowa zabawa na Gotujmy.pl

  • 26

Od kilku dni po lewej stronie naszego serwisu możecie zauważyć charakterystyczne kółeczka (tzw. "bąble"). To nowa zabawa na gotujmy.pl. Poznajcie jej założenia i zasady!

         
ocena: 4/5 głosów: 10
"Bąble" - nowa zabawa na Gotujmy.pl

"Bąble" to nowa zabawa na Gotujmy.pl, która nie tylko pozwoli Wam dotrzeć do ciekawych materiałów w serwisie (np. artykułów i przepisów), ale również nagrodzi Was dodatkowo za aktywność punktami (Bucksami). Uzyskane w ten sposób Bucksy możecie następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody od naszych partnerów.

Aby przystąpić do zabawy wystarczy zalogować się za pomocą własnego konta na Facebooku, Google+ lub używając adresu e-mail. Zadania jakie możecie wykonywać w ramach "bąbli", to m.in. czytanie artykułów, rozwiązywanie quizów, odpowiadanie na pytania, polecanie treści na Facebooku i wiele więcej, które udostępnimy już wkrótce.

W chwili obecnej nowa funkcja jest w fazie testowej, co oznacza, że możecie się spotkać z drobnymi błędami i nieprawidłowościami w działaniu. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o informację na naszym forum. Na wszystkie Wasze pytania i sugestie odpowie "bąbelkowy" ekspert Gamfi. Faza testowa potrwa przez najbliższy miesiąc. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość.

Razem z Gamfi dołożymy wszelkich starań, aby nowa zabawa przynosiła Wam jak najwięcej korzyści i rozrywki. Już wkrótce więcej informacji.


Więcej ciekawych konkursów znajdziecie TUTAJ >>>