Bogactwo mlecznych czekolad Goplany

  • 1

Goplana zaprasza na wyśmienitą ucztę smaków ukrytych w mlecznej czekoladzie.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Bogactwo mlecznych czekolad Goplany
Specjalnie dla wszystkich smakoszy czekolad mlecznych i nadziewanych Goplana przygotowała dwanaście oryginalnych smaków. Nowa linia czekolad Goplany to przede wszystkim odświeżone receptury mas i najwyższa jakość użytych surowców. Obok nowych smaków pojawią się też oryginalne nadzienia. Wszystkie nowe produkty uzyskały zupełnie nową i wyjątkową szatę graficzną, która wyróżnia się na półce wśród konkurencji i tworzy jedną konsekwentną linię.

Znajdą się wśród nich czekolady nadziewane - z innowacyjnymi recepturami mas i najwyższą jakością użytych surowców – Czekolada likierowo – kokosowa – mleczna czekolada nadziewana egzotycznym kokosem i aromatycznym likierem, Czekolada likierowo – truflowa kusi wyrafinowaną truflą i aromatycznym likierem. Czekolada orzechowa oraz Czekolada toffi zachęcają aromatycznym kremem orzechowym i nadzieniem słodkiego toffi. Owocowe szaleństwo proponują Czekolada truskawkowa – nadziewana delikatnym musem truskawkowym oraz Czekolada wiśniowa – z mocno owocowym nadzieniem wiśniowym.

Czekolady Goplany wypełnione po brzegi doskonałymi dodatkami to Czekolada z bakaliami – mleczna czekolada z bakaliami, między innymi rodzynkami, skórką pomarańczową, orzechami ziemnymi. Obok tradycyjnej Czekolady z orzechami pełnej smacznych orzechów laskowych Goplana proponuje też Czekoladę malajską – mleczną czekoladę z zatopionymi w jej wnętrzu wiórkami kokosowymi.

Ceniącym tradycyjne smaki polecamy rozpływającą się w ustach Czekoladę alpejską o bardzo delikatnym, mlecznym smaku, Czekoladę białą – oryginalną białą czekoladę Goplany oraz Czekoladę biało-czarną o wyjątkowym połączeniu mlecznej i białej czekolady. Nowa Goplana jest produktem z przedwojenną tradycją, jest jedyną czekoladą niosąca pełnię uczuć, charyzmę i kobiecą osobowość. To także odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy szukają tradycyjnego smaku w nowoczesnym opakowaniu i z niespotykanym wizerunkiem.

Nowe czekolady zyskają również nowe opakowania jednostkowe oraz nowe opakowania zbiorcze, utrzymane w dyskretnej, bardzo eleganckiej tonacji czekoladowej. Pojawi się też nowe eleganckie logo, spójne z nową szatą i kolorystyką. Ponadto, opakowania zyskały specjalne tłoczenia, a specjalny błyszczący lakier UV podnosi ich jakość. Wyjątkowy smak cenionej od prawie stu lat czekolady i całkowicie nowy wizerunek sprawiają, że nie da się jej oprzeć. Nowa Goplana oferuje niepowtarzalny świat uczuć.

Nowa linia czekolad mlecznych Goplany wraz z innymi produktami należy do linii prezentującej nową jakość produktów pod marką Goplana - nowy wizerunek, nowa jakość, nowy smak.