Bombonierki i czekoladki na Wielkanoc

W ofercie Mieszko przygotowanej na Wielkanoc 2009, znalazł się bogaty wybór bombonier, a także czekoladki o tradycyjnych recepturach: Michaszki, Trufle i Marcepan.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Bombonierki i czekoladki na Wielkanoc
Z okazji Świąt Wielkanocnych, opakowania tych produktów zostały ozdobione okazjonalnymi motywami. W ofercie są także galaretki w czekoladzie Solo o smaku pomarańczowym, cytrynowym i wiśniowym w pudełkach po 190g, Mieszanka Rodzinna 450 g i 200 g oraz mieszanka pralin pod marką Klejnoty w pudełku 345 g i torbie 405 g.

W kategorii bombonier, Mieszko proponuje dwie linie graficzne - pierwszą z nich jest linia tradycyjna, utrzymana w radosnych wiosennych kolorach. W ramach tej grupy, dostępna jest bomboniera Twój Sekret oraz Wiśnie w likierze. Druga z przygotowanych linii, to seria elegancka, również nawiązująca do motywów wielkanocnych, ale bardziej stonowana. W tej stylistyce Mieszko oferuje ozdobioną okazjonalnymi ornamentami bombonierkę Amoretta, Chocoladorro, oraz bombonierki z linii La Stella. W serii produktów eleganckich znalazły się także zawierające wiśnie w czekoladzie bombonierki Cherrissimo w czterech wariantach opakowań.

Sugerowana cena detaliczna prezentowanych produktów:

Chocoladorro 203g – 15,00zł
Amoretta 324g – 17,27 zł
Cherrissimo 318g – 17,85 zł
Marcepan 230g – 7,60 zł.