Zatopione w czekoladzie - nowe cukierki od Goplany

  • 3

Dzięki nowej, rozszerzonej ofercie cukierków Goplany, będziemy mogli cieszyć się zupełnie zaskakującymi smakami jak trójwarstwowe Torciki i klasycznymi (ale w całkiem nowej odsłonie) Toffino Soft i Rajskie Mleczko.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Zatopione w czekoladzie - nowe cukierki od Goplany
fot. Fotolia
Goplana wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i postawiła na indywidualnie pakowane cukierki czekoladowe. Po czasochłonnych poszukiwaniach wyselekcjonowano najpopularniejsze smaki i złożono je w ciekawe zestawienia.

Rajskie pianki lekkie niczym chmurka  
Rajskie Mleczko o smaku waniliowym to pierwsze na rynku mleczko w czekoladzie w formie cukierka pakowanego indywidualnie w atrakcyjną owijkę. Każdy może teraz sięgnąć po swoje ulubione puszyste pianki zawsze, kiedy tego zapragnie bez ryzyka utraty ich świeżości i jakości. 

Toffi w nowym wydaniu
Pamiętacie klejące się do zębów cukierki toffi? Goplana stworzyła zupełnie nową recepturę, która zaskoczy każdego! Konsumenci w całej Polsce od lat rozkoszują się Toffino, czyli mlecznym toffi nadziewanym kremem czekoladowym. Teraz mają do dyspozycji nowe cukierki o smaku toffi zatopione w pysznej czekoladzie Goplana. Ten smak na pewno was zachwyci!

Trzy warianty trójwarstwowych nadzień  
Nowości w ofercie Goplany dopełniają trójwarstwowe cukierki Torciki dostępne w trzech wariantach smakowych. Na propozycję składają się: Torciki orzechowo-czekoladowe, Torciki truflowo-pistacjowe i Torciki kokosowo-truflowe.

Dzięki unikatowym połączeniom smakowym, zróżnicowanej teksturze mas i szlachetnej czekoladzie Goplana rozpieszczają podniebienia oraz oddziałują na wszystkie zmysły. Idealne dla ceniących klasykę, jak i oryginalne połączenia smakowe.

          c


Próbowaliście już? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Notatka prasowa