Znani ludzie, którzy pracowali w fast-foodach

Znani i lubiani nie zawsze byli sławni, bogaci i rozpoznawalni. Wielu aktorów, wokalistów i celebrytów, których codziennie widujemy w telewizji i na okładkach gazet, zaczynało swoją karierę w barach szybkiej obsługi. Zobacz kto zarobił swoje pierwsze pieniądze pracując w fast-foodach.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Znani ludzie, którzy pracowali w fast-foodach
fot. Fotolia
Osiągnąć sukces w show businessie wcale nie jest łatwo. Aby się powiodło, trzeba mieć trochę talentu, cierpliwości i szczęścia, a najlepiej, jeśli te wszystkie czynniki spotkają się w jednym miejscu i czasie. Dopóki się to nie stanie i dopóki nie zacznie się zarabiać prawdziwych pieniądzy, z czegoś trzeba przecież żyć.

A żadna praca nie hańbi. Wśród znanych ludzi, którzy dziś ubierają się w drogie ciuchy, jeżdżą luksusowymi samochodami i co chwilę fundują sobie ekskluzywne wczasy w egzotycznych miejscach, są tacy, którym w przeszłości się nie przelewało. Imali się więc przeróżnych zajęć.

Niektórzy pracowali w domu pogrzebowym, inni sprzątali toalety, zbierali truskawki, kosili trawniki albo zmywali naczynia w restauracjach. A jeszcze inni pracowali w fast-foodach. Jesteście ciekawi kto zaczynał od podawania hamburgerów?

1. Pink w McDonald’s

Alecia Beth Moore, czyli piosenkarka znana pod pseudonimem Pink, jako nastolatka pracowała w McDonaldzie. Nie wspomina najlepiej tamtego okresu w życiu. W wywiadach podkreśla, że bardzo się cieszy, że taką pracę ma już za sobą.

2. Barak Obama w Baskin-Robbins

Prezydent Stanów Zjednoczonych (już niedługo były prezydent) pracował kiedyś w popularnej w USA sieci lodziarni Baskin-Robbins. Wyobrażacie sobie Baraka Obamę w czapce lodziarza nakładającego kolejne kulki lodów?

3. Brad Pitt w El Pocco Loco

Jeden z najseksowniejszych aktorów świata może pochwalić się w CV pracą w El Pocco Loco, marce będącej właścicielem restauracji z meksykańskim jedzeniem. Większość potraw przygotowywana jest tu na bazie drobiu. W El Pocco Loco Brad Pitt nie był kelnerem ani nawet nie pracował na zapleczu. Zarabiał przebrany za żółtego kurczaka i stojąc przed lokalem zachęcał gości do wejścia.

4. James Franco w McDonald’s

Zanim rozpoczęła się jego kariera aktorska, James Franco podjął się pracy w McDonaldzie. Pracował tam, kiedy zdecydował, że rzuci studia i skupi się totalnie na doskonaleniu swoich aktorskich umiejętności. Obsługując klientów w McDonald’s rozmawiał z nimi ćwicząc różne akcenty, np. włoski lub francuski.

5. Eva Longoria w Wendy’s

Na początku lat 90. aktorka znana z "Gotowych na wszystko" pracowała w Wendy’s, amerykańskim fast foodzie serwującym głównie hamburgery. Longoria zarabiała w ten sposób na życie przez trzy lata.

6. Queen Latifah w Burger King

Piosenkarka i raperka, Queen Latifah, w wieku 15 lat dorabiała w Burger Kingu.

7. Rachel McAdams w McDonald’s

Aktorka przez trzy lata pracowała w jednym z kanadyjskich McDonaldów. Wspomina, że była dość powolnym pracownikiem i największa kolejka klientów robiła się zawsze przy jej okienku.