Najbardziej niezdrowy fast food świata!

Amerykańska sieć restauracji promuje się hasłem „smak za który warto umrzeć” a każdy, który waży powyżej 160 kilogramów je za darmo!

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Najbardziej niezdrowy fast food świata!
Restauracja nosi nazwę Heart Attack Grill (w wolnym tłumaczeniu „grillowany atak serca”) i jest urządzona w stylu szpitalnym – kelnerki to ponętne pielęgniarki, a klienci pełnią rolę pacjentów. Każdy z nich dostaje fartuch doskonale imitujący ten szpitalny, aby nie pobrudzić się serwowanymi potrawami, a jest się czymś pobrudzić!

Przy wejściu gość witany jest przez obsługę – doktora lub pielęgniarkę, która następnie przystępuje do wypisania recepty
W menu znajdziemy bowiem hamburgery o nazwach takich jak podwójny, potrójny czy poczwórny bajpas w których ciężar kotleta waha się od 250 gram do prawie kilograma. Jak sama nazwa wskazuje – poczwórny bajpas jest przełożony czterema warstwami mięsa, 16 plastrami bekonu, 8 plastrami sera, różnych warzyw i sosów. Jego zawartość kaloryczna to prawie 8000 tysięcy kalorii!

Oprócz tego restauracja podaje frytki smażone na głębokim świńskim tłuszczu oraz colę z Meksyku, która zawiera czysty cukier.

Sieć dba o swoich klientów – każda osoba warząca powyżej 160 kilogramów w restauracji zje za darmo. Co więcej, po zjedzeniu olbrzymiego burgera można poprosić „pielęgniarkę” o przejażdżkę wózkiem inwalidzkim!

Heart attack grill jest atakowany przez media w Stanach Zjednoczonych za przyczynianie się do rozwoju epidemii otyłości i propagowanie niezdrowego jedzenia. W marcu zeszłego roku zmarł rzecznik restauracji, który w chwili śmierci w wieku 29 lat ważył 260 kilogramów.