Cholinki - na gardło suche i podrażnione

  • 1

Suche i podrażnione gardło, chrypka, ból gardła – dotykają prawie wszystkich, niezależnie od wieku i pory roku.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Cholinki - na gardło suche i podrażnione
Suche powietrze w pomieszczeniach, w których spędzamy większość doby, mocno grzejące kaloryfery, czy też źle działająca klimatyzacja, szczególnie dotkliwie dokuczają nam w okresie zimowym i wczesnowiosennym. Jeśli dodamy do tego zbyt rzadkie wietrzenie pomieszczeń, kurz i dym papierosowy oraz nadwerężanie głosu (np. przy prowadzeniu zajęć szkolnych czy wygłaszaniu prezentacji) to nic dziwnego, że nasze gardło wszczyna bunt i jest podrażnione. Zaczynamy odczuwać suchość i drapanie w gardle, męczy nas chrypka.

Dla wszystkich, mających problem z suchym i podrażnionym gardłem, mamy dobrą wiadomość! W październiku tego roku na rynku pojawił się nowy preparat, suplement diety, Cholinki™ ziołowe z Vit C. Cholinki to pastylki do ssania, które nawilżają oraz łagodzą podrażnione gardło. Skład Cholinek™ ziołowych stanowi 5 ziół (rumianek, szałwia, tymianek, prawoślaz, mięta) dobranych w taki sposób, aby najskuteczniej koiły podrażnione gardło. Oprócz kompozycji wyciągów roślinnych i pysznego smaku, Cholinki™ ziołowe zawierają również witaminę C, wspomagającą układ
odpornościowy i łagodzącą dzięki temu objawy przeziębienia.

Cholinki™ ziołowe z Vit. C dostępne są w trzech naturalnych smakach: maliny, dzikiej róży oraz miodu i cytryny.

Cholinki – działanie nawilżające i kojące podrażnione gardło.

Produkt jest dostępny zarówno w sklepach – w opakowaniach 8 szt.(ok. 6zł), jak i w aptekach – opakowania 16 szt. (ok. 8,50zł)

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 6-go roku życia - 4 pastylki na dzień (1 pastylka co ok. 3 godziny).
Dzieci w wieku od 4 - 6 lat - 3 pastylki (1 pastylka co ok. 4 godziny)


Zdiagnozuj swoją dolegliwość i ból - dobierz właściwą metodę leczenia!