Dieta Wolnego Życia

Sernik i zapiekanka z ziemniaków na diecie, podczas których chcesz schudnąć? Według amerykańskiego dietetyka, współpracownika gwiazd i bokserów jest to możliwe. Nie tylko w Stanach

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Dieta Wolnego Życia
Chociaż w samych Stanach tę dietę stosuje 2 miliony ludzi i zaczyna być coraz popularniejsza na świecie. Wymyślił ją Robert Ferguson, który obiecuje życie wolne od diety raz na zawsze. System odchudzający nazywa się „ Food Lovers Fat Loss”.

Teoretycznie to nic nowego, bo ten program jest oparty o indeks glikemiczny jedzenia. Ale zakłada wiele:
- spadek ubrań o 3 rozmiary
- młodszy wygląd
-wzrost energii
-poprawę kondycji serca
-poprawę ogólnej kondycji

Na stronie internetowej informującej o tej diecie znajdziemy solidną dawkę przepisów podzielonych według wielu ciekawych kategorii, np.: chicken, pasta, butter, eggs, lemon, mint, pork, vanilla, Italian, French, American, grill, bake, lunch, dinner i tak dalej. Intrygującą propozycją jest słodkie ciasto ziemniaczane, placek dyniowy czy chleb cukiniowy. Wszystkie przepisy dostępne są po zalogowaniu.

Pysznie, tylko jak na każdej diecie nie unikniemy liczenia kalorii. W pierwszych dniach spożywa się posiłki co 2 i 3 godziny. W ten sposób następuje przyśpieszenie metabolizmu i nie spada poziom cukru we krwi. W drugim tygodniu spożywa się po 3 posiłki dziennie. Dzienna dawka kalorii to: 1500, czyli po 500 kalorii na każdy posiłek, w tym 50% węglowodanów, 25%protein i 25% tłuszczy.

Ale nie tylko o jedzenie tutaj chodzi. Równie ważne są ćwiczenia fizyczne. Obowiązkowe! Ćwiczyć musisz zacząć dokładnie po 7 dniach stosowania diety. Codziennie po 12 minut (sic!), ponieważ równo po ich upływie ludzki organizm produkuje enzymy, których zdaniem jest spalanie tkanki tłuszczowej.

Przepisów i informacji szukajcie na stronach

www.dietfreelife.com
http://www.foodloversfatloss.com/