Efektowne naczynie na sałatki

Moda na sałatki nie przemija. Ich smak to jednak dopiero połowa sukcesu.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Efektowne naczynie na sałatki
Moda na sałatki nie przemija. Są prawdziwym bogactwem witamin i mikroelementów, dzięki czemu służą naszemu zdrowiu i urodzie. Smaczne, dobrze przyprawione i ładnie podane mogą stanowić podstawę każdej biesiady zarówno w domu, jak i na działce. Korzystając z rozmaitych przepisów, bądź zdając się na własną wyobraźnię, możesz w każdej niemal chwili przyrządzić wyborną, zdrową sałatkę. To lekkie danie można przygotować na wiele rozmaitych sposobów, wykorzystując przeróżne dostępne warzywa, owoce oraz zioła.
Czestując sałatką swoich domowników oraz gości niw zapomnij jednak o eleganckim, efektownym podaniu. Niezwykłe wrażenie na twoich gościach wywrze na pewno salaterka z kolekcji Cairo marki Villa Italia. Ma przede wszystkim oryginalny kształt, niezwykłą kolorystykę, a całość zdobie subtelny motyw roślinny. Inną propozycją wiosennego naczynia, w którym pięknie będzie się prezentować kolorową sałatka, jest miseczka z kolekcji Mariella marki Villa Italia. Kwiatowe kształty i delikatne, pastelowe kolory przywodzące na myśl kwitnącą łąkę sprawiają, że tak podane sałatki będą nie tylko znakomicie się prezentować na Twoim stole ale i wyśmienicie smakować.

W bogatej ofercie marki Villa Italia znajdziesz wiele propozycji niezwykłych pater i salaterek, które z pewnością staną się niezastąpione podczas wiosennych przyjęć i letnich garden party.

Kolekcja Cairo Green

Salaterka kwadrat 20 x 20 cm - 71 PLN
Salaterka kwadrat 30 x 30 cm - 139 PLN
Salaterka gondola 13 x 16 cm - 56 PLN
Salaterka gondola 19 x 26 cm - 105 PLN
Salaterka gondola 30 x 38 cm - 137 PLN
Wazon 25 cm - 190 PLN

Miseczki Mariella

Zestaw miseczka + talerzyk Mariella Yellow - 83 PLN
Zestaw miseczka + talerzyk Mariella Red - 83 PLN