Nowe Fixy Knorr na niebanalny obiad

  • 5

Co zrobić dziś na obiad? Czy schabowy to dobry pomysł? A może jednak coś nowego, niebanalnego? A co powiesz na Kieszonki schabowe z pieczarkami?...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Nowe Fixy Knorr na niebanalny obiad
A może Kieszonki z kurczaka w sosie czosnkowym? Takie danie może zaskoczyć każdego, ale też każdemu będzie smakowało.

Ech ten schabowy

Każdy Polak dobrze wie, co to jest kotlet schabowy. Podawany z kiszoną kapustą i gotowanymi ziemniakami gości na niedzielnych i świątecznych stołach. Czasem przyrządza się jego lżejszą wersję z piersi kurczaka. Ale kotlety te smakują podobnie, a serwowane codziennie mogą się znudzić każdemu. Dlatego też zastanawiając się nad tym, co podać na obiad, warto wypróbować najnowsze propozycje Fixów KNORR. Kieszonki schabowe z pieczarkami oraz Kieszonki z piersi z kurczaka w sosie czosnkowym to nowy sposób na tradycyjne danie. Zadziwią zarówno swym smakiem, jak i aranżacją.

Jakie to proste!

Przygotowanie schabu czy piersi z kurczaka w sposób niebanalny jest proste i szybkie. Jak przystało na prawdziwe Fixy KNORR Kieszonki schabowe z pieczarkami i Kieszonki z kurczaka w sosie czosnkowym na odwrocie opakowań posiadają przepisy, które w prosty sposób pomogą przygotować smaczne danie w 30 minut. Warto jednak pamiętać, że wygląd i ostateczny smak potrawy zależą tak naprawdę od osoby, która ją przygotowuje.

Co dziś na obiad?
Gdy pojawia się to pytanie warto sięgnąć po Fixy KNORR, bo jest w czym wybierać. Kieszonki Schabowe z Pieczarkami oraz Kieszonki z Piersi z Kurczaka w Sosie Czosnkowym to najnowsze propozycje, które dołączają do 19 poprzednich propozycji Fixów KNORR. Wszystkie zawierają suszone warzywa oraz zioła i warzywne lub korzenne przyprawy podkreślające smak każdej z potraw.

Cena: 2,81 zł.