Jesienne mrożonki Hortex

  • 1

Jesień to pora roku, kiedy za oknem coraz częściej gości wiatr i deszcz. Podczas takiej aury nie możemy zapomnieć o odpowiedniej diecie zawierającej owoce i warzywa...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Jesienne mrożonki Hortex
Mrożone owoce i warzywa zapewnią nam dobre samopoczucie i uodpornią na jesienną zawieruchę.

Kiedy ze sklepów i straganów znikają letnie warzywa i owoce nie pozwól, aby zniknęły one również i z Twojego talerza. Warto, zatem pamiętać, aby w jadłospisie uwzględnić to co wpłynie na naszą odporność i dostarczy „pozytywnej energii” w pochmurne dni. Nieodzownym składnikiem takiej diety powinny być najwyższej jakości warzywa i owoce, które oferuje Ci Hortex.

Warzywa i owoce Hortex swoją doskonałą jakość i smak zawdzięczają zamrażaniu - najskuteczniejszej metodzie przechowywania, pozwalającej zachować właściwości świeżego produktu. Dzięki temu procesowi mrożone owoce i warzywa Hortex są cennym źródłem witamin dostępnym przez cały rok. Dlatego jesienna propozycja Hortex to zdrowe warzywa, wkomponowane w pyszne potrawy. Sięgnij zatem po warzywa Hortex i wyczaruj barwne menu dla siebie i Twoich bliskich.

W jesiennej ofercie Hortex znajdziesz: bób zielony, brokuły, brukselkę, buraczki puree, fasolkę szparagową ciętą, fasolkę szparagową żółtą całą, groszek zielony, kalafior, marchewkę mini, marchewkę w kostce, szpinak rozdrobniony, szpinak w liściach. Jeśli brak Ci pomysłu na pyszną potrawę, zajrzyj do naszych przepisów - znajdziesz tam wiele sposobów na przyrządzenie pysznych dan z użyciem mrożonych warzyw firmy Hortex.