Ekspres do kawy Philips

  • 2

Wysokiej klasy ekspres do kawy Philips HD 7690 to gwarancja osiągnięcia najdoskonalszego smaku kawy.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Ekspres do kawy Philips
Na całym świecie miliony osób zaczynają dzień od filiżanki kawy. Espresso, latte, po turecku, arabsku, wiedeńsku – sposobów na jej przygotowanie jest mnóstwo. Jednak poza smakiem i aromatem kawa lubiana jest za swoją podstawową cechę – to najlepsza pobudka i zastrzyk energii na dzień dobry. Nowy ekspres HD 7960 Philips ze spersonalizowanym systemem parzenia kawy przygotuje taki napój, jaki lubimy najbardziej.

By smak kawy był dokładnie taki, jak lubisz, przydatny będzie ekspres Philips HD 7690. Jest to wysokiej klasy ekspres przelewowy, wykonany z najlepszych materiałów. Wyjątkowy system parzenia kawy, w którym można indywidualnie ustawić czas parzenia kawy, gwarantuje uzyskanie najlepszego naparu. Bogaty i idealny smak zapewnia regulator czasu parzenia MyAroma. Jest to spersonalizowany system parzenia kawy z indywidualnymi opcjami. Ponadto wydajna pompa to gwarancja przyjemnego aromatu.

Ekspres jest prosty w obsłudze. Odłączany zbiornik wody ułatwia jego napełnianie, a blokada kapania umożliwia przerwanie procesu parzenia kawy w dowolnym momencie. Dla naszego komfortu urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 godzinach, a dla zachowania jak najlepszej jakości parzonej kawy wbudowany jest wskaźnik informujący o konieczności usunięcia kamienia.

Ekspres przeznaczony jest nie tylko dla entuzjastów tego czarnego napoju, ale i dla estetów. Dostępny jest w kolorze białym lub czarnym z elementami czerwieni i metalu.

Podstawowe cechy ekspresu do kawy HD 7690 Philips:
Moc: 1400 W
Pojemność: 1,2 l/ 1- 15 filiżanek kawy
Czas parzenia: do 10 minut
Silna pompa, która zasysa świeżo zagotowaną wodę i szybko podaje ja na przygotowaną kawę mieloną. W ten sposób woda nie obniża swojej temperatury.
Dzbanek o kształcie zatrzymującym aromat
Części urządzenia można myć w zmywarce
Wyjmowany filtr obrotowy

Sugerowana cena detaliczna: 359 zł