Nowe pralki Mastercook

  • 2

Nowe pralki Mastercook to oszczędność i ekologia w każdym domu.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Nowe pralki Mastercook
Nowe pralki Mastercook - Pralka PTDE-136
System e-Dose to pierwsze tego typu rozwiązanie w pralkach TOP. Zastosowany w modelu PTDE-136 Dose, w pełni automatyczny dozownik środków piorących, samodzielnie dobiera ilość detergentu - w zależności od stopnia twardości wody, ilości pranej bielizny oraz stopnia jej zabrudzenia. Jednorazowe napełnienie zbiornika o pojemności 4,5 litra wystarczy na 100 cykli prania. E-Dose gwarantuje do 6 miesięcy spokoju ducha bez zbędnego odmierzania detergentów. Uwalnia nas także od przechowywania w łazience niezliczonej ilości butelek. Wykorzystanie tego proekologicznego rozwiązania może przynieść oszczędność do 50% środków piorących. Precyzyjne, automatyczne dozowanie detergentów zmniejsza liczbę niepotrzebnych płukań, pozwalając zaoszczędzić nawet do 12 litrów wody. Ta liczba odpowiada ilości wody zużywanej np. do jednego cyklu mycia naczyń w zmywarce. Widoczny na froncie pralki poziom płynu umożliwia w każdej chwili kontrolę jego ilości. Pralka PTDE-136 Dose posiada wiele programów oraz zróżnicowane wirowanie z możliwością zatrzymania nawet przy pełnym bębnie. Duży ekran z przyciskami dotykowymi oraz funkcja Memo Activ, umożliwia zapamiętanie parametrów prania i odtworzenie ich w wybranym momencie, znacznie ułatwiają proces programowania. W sprzedaży w Polsce w drugiej połowie maja 2009.

Nowe pralki Mastercook - Pralka PFD-1484
Proces prania nie musi być długotrwały – to zasługa zastosowania systemu Turbo Time Plus. Dzięki recyrkulacji wody w bębnie pozwala on na zmniejszenie czasu prania nawet o 57%, dodatkowo redukując zużycie energii. A wszystko to przy utrzymaniu najlepszej efektywności prania. Duży graficzny wyświetlacz LCD oraz sterowanie elektroniczne ułatwiają intuicyjne sterowanie pralką. Pralka PFD-1484 posiada również specjalny program Antybakteria, dzięki któremu można bez obaw wyprać delikatne dziecięce ubranka pozbywając się bakterii, które w temperaturze 90° C ulegają całkowitemu zniszczeniu. Tylko pranie w wysokich temperaturach w pełni odkaża bieliznę. Nawet duże koce i kołdry zmieszczą się w ogromnym bębnie o pojemności 8kg wsadu.

Duży otwór załadunkowy jest wygodnie pochylony i umieszczony na wyższej wysokości niż standardowo, ułatwiając dostęp do wnętrza i polepszając ergonomię użytkowania. Drzwi pralki otwierają się automatycznie za pomocą przycisku do kąta 180°, co daje dodatkowy komfort przy wkładaniu i wyjmowaniu ciężkich kocy, kołder, czy zasłon.