Eleganckie patery

  • 1

Pasjonaci eleganckich nakryć stołowych, a zarazem miłośnicy letniego owocowego szaleństwa znajdą coś dla siebie w niepowtarzalnej kolekcji pater Elegance.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Eleganckie patery
Lato to czas owoców - można z nich uczynić główne danie każdego spotkania i przyjęcia. Najważniejsze to podać je w odpowiedni sposób.

Elegance, czyli eleganckie patery


Kolekcja Elegance to propozycja dla osób lubiących zaskakiwać swych gości nie tylko wyśmienitym menu, ale również gustownym sposobem podania przygotowanych specjałów. Proste linie i kształty sprawiają, że naczynia zyskują nowoczesny, modny wygląd, a ciasteczka, owoce czy inne smakołyki na pewno zyskają w oczach gości.

Kolekcja Elegance marki Villa Italia została stworzona z myślą o osobach, które cenią prostotę, harmonię i regularne kształty. Elegance, czyli połączenie szkła i metalu, to propozycja, która zachwyci entuzjastów minimalizmu. Kolekcja Elegance obejmuje etażerkę, tacę oraz 3 wytworne patery, na których pięknie będą się prezentowały zarówno słone oraz słodkie przekąski, jaki i owoce. Z tej serii dostępna jest również pieprzniczka i solniczka. Naczynia zostały wykonane z wysokiej jakości platerowanego metalu, odpornego na rdzewienie oraz idealnie przezroczystego szkła.

Uzupełnieniem nowej kolekcji Elegance będzie pasująca do niej kolekcja sztućców Demos marki Villa Italia. Demos to platerowane sztućce, idealne do nakładania ciast i sałatek. Sztućce te mają niespotykane i oryginalne w formie uchwyty wykonane z nieskazitelnie przezroczystego i twardego szkła kryształowego. Takie połączenie nadaje kolekcji elegancji i jest ozdobą każdego stołu. Kolekcja Demos to także doskonały pomysł na wykwintny prezent.

Kolekcja Elegance obejmuje etażerkę, tacę oraz 3 wytworne patery wykonane ze szkła i metalu.
Cena pater: ok. 144,00 - 207,00 zł
Cena etażerki: ok. 288 zł

Kolekcja Demos to platerowane akcesoria do ciasta i sałatek z uchwytami wykonanymi z nieskazitelnie przezroczystego i twardego szkła kryształowego.
Cena sztućców: ok. 74,00 zł / szt.