Felisos z czarnymi i zielonymi oliwkami

OLE! zaprasza w kulinarną podróż do kraju słońca, dojrzewających winnic, kultury antycznej, do kraju wspaniałej kuchni greckiej...

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Felisos z czarnymi i zielonymi oliwkami
OLE! zaprasza w kulinarną podróż do kraju słońca, dojrzewających winnic, kultury antycznej, do kraju wspaniałej kuchni greckiej, którą można opisać słowami ελιά (oliwka) oraz τυρί φέτα (ser feta). Jej wyjątkowy, wyszukany, śródziemnomorski charakter uwodzi podniebienia i serca. Sprawia, że jej smak tworzy wyjątkową atmosferę bliskiego spotkania. Dlatego, wszystko co najlepsze w greckiej kuchni zamknięto w słoiczku OLE! i powstał Felisos – wyjątkowa i wyszukana kompozycja południowych przysmaków – oliwek, sera solankowego i ziół: bazylii, rozmarynu i estragonu.

Grecka siesta z Felisos z czarnymi i zielonymi oliwkami

W wiosenne i upalne letnie dni ma się raczej ochotę na lekkie dania, które z orzeźwiającym napojem pozwolą cieszyć się nam słonecznym popołudniem. Z grzankami, pieczywem pita, pomidorami lub jako dodatek do lekkich sałatek Felisos z zielonymi oliwkami w oleju OLE! to przysmak, który z pewnością docenią amatorzy kuchni śródziemnomorskiej. Zielone oliwki nadziewane papryką połączone w olejowej zalewie z aromatycznymi ziołami z serem solankowym mają szlachetny smak i niezwykły, charakterystyczny dla tej kuchni aromat ziół.

Gdy liczy się elegancja - Felisos z czarnymi i zielonymi oliwkami

Wykwintna kuchnia to kuchnia starannie dobranych smaków – wyważonych i niebanalnie podanych potraw. Ozdobą takiego stołu będzie Felisos z czarnymi oliwkami w oleju OLE!, który oprócz szlachetnego smaku czarnych oliwek stanowi wyjątkowe połączenie z serem solankowym i ziołami. W eleganckiej miseczce porcelanowej będzie się prezentował bardzo wytwornie w towarzystwie owoców morza, ryb, rozmaitych serów lub jako wyśmienity dodatek do sałatek. Smakuje wyśmienicie z lampką czerwonego wina.

W Grecji przekąski cieszą się niebywałą popularnością. Zaostrzają apetyt, budzą zmysły, chęć do zabawy, którą bardzo często kończy się tradycyjny posiłek. To właśnie takie wykwintne dodatki jak Felisos z zielonymi oliwkami oraz Felisos z czarnymi oliwkami w oleju OLE! cieszą smakiem i tworzą niepowtarzalną atmosferę wspólnych spotkań.

Felisos z zielonymi oliwkami w oleju – słoiczek 305 ml kosztuje 8,99 zł
Felisos z czarnymi oliwkami w oleju – słoiczek 305 ml kosztuje 8,99 zł