Biały i czerwony ocet winny

Prawdziwy, naturalny biały i czerwony ocet winny włoskiej firmy CIRIO, dokładnie wyselekcjonowany przez Włoskie Stowarzyszenie Winiarzy.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Biały i czerwony ocet winny
Ocet winny CIRIO dostępny jest w dwóch wariantach – białym i czerwonym. To idealne proporcje zawarte w mieszance wyselekcjonowanych win sprawiają, że biały ocet winny ma lżejszy, a czerwony głębszy smak.

Zarówno biały, jak i czerwony ocet winny CIRIO ma stężenie 6% - to najzdrowsze, najlepiej przyswajalne zaawansowanie kwasowości. W occie winnym znajduje się wiele witamin, między innymi potas, fosfor i magnez. W czerwonym occie winnym znajdziemy również garbniki, które działają przeciwzapalnie i obkurczająco na błony śluzowe jelit.

Jakość wina, z którego przygotowywany jest ocet przekłada się na jakość samego octu. Im staranniej dobrane są wina, tym głębszy jest aromat octu. Dlatego też CIRIO polega na opinii ekspertów z Włoskiego Stowarzyszenia Winiarzy. To właśnie oni przygotowują mieszankę, która ma odpowiadać gustom klientów, a jednocześnie wyróżniać ocet CIRIO spośród innych. Niepewnym pozytywnych właściwości octu przypomnimy, że to naturalny całkowicie bezpieczny produkt.

Półlitrowa butelka octu winnego CIRIO kosztuje 7 zł.

Dystrybutor: North Coast S.A.