Gotowe dania mrożone Lisner

  • 1

Firma UNIQ Lisner w maju 2008 roku wprowadziła na rynek rybne dania mrożone.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Gotowe dania mrożone Lisner
Firma UNIQ Lisner z dużą uwagą analizuje sytuację na rynku gotowych do spożycia produktów chłodzonych i dostosowuje zakres oferty do oczekiwań klientów oraz dokłada wszelkich starań, by jej innowacyjne produkty odznaczały się najwyższą jakością i były zdrowe. Obserwując tendencje rynkowe Lisner stale poszerza swoją ofertę o ciekawe produkty. Gotowe dania mrożone Lisner są odpowiedzią firmy na dynamiczny wzrost zainteresowania produktami mrożonymi, a także wszechobecny trend zdrowego odżywiania. Rosnące tempo życia oraz brak czasu na gotowanie czasochłonnych posiłków przy jednoczesnej chęci dbania o zdrowie sprawiły, że konsumenci coraz chętniej sięgają po produkty mrożone.

Dania mrożone marki Lisner to synonim zbilansowanej diety, a jednocześnie wyrazistego i wybornego smaku. Dzięki nim możliwe jest łatwe i szybkie przygotowanie pełnowartościowych posiłków, zawierających oryginalne dodatki i przyprawy. Ze względu na nieocenione walory zdrowotne polecane są zarówno wielbicielom wyszukanych potraw, jak i miłośnikom tradycyjnej kuchni. Nowe dania Lisnera można przygotowywać na kilka różnych sposobów, w zależności od preferencji. Najlepiej smakują przyrządzone w piekarniku lub na patelni. Konsumenci, którym zależy na szybkim przygotowaniu posiłku, mogą podgrzać danie w kuchence mikrofalowej.

Szczególnie ważną kwestię dla marki Lisner stanowi wysoka jakość produktów. W związku z tym stworzone zostały dania, które dzięki zamrożeniu zachowują wartości odżywcze i stanowią zdrową alternatywę dla innych dań gotowych. W efekcie na wszystkich opakowaniach znajduje się znaczek „zamrożone z jakością”, który dodatkowo podkreśla fakt, że zachowany został ciąg chłodniczy podczas transportu i przechowywania produktów.

W nowym MENU Lisnera znalazło się aż 6 ciekawych propozycji:
  • filety rybne w sosach (łosoś na gorąco z białym winem, ryba na gorąco w sosie cytrynowym, ryba na gorąco w sosie francuskim),
  • Paella z owocami morza
  • ryby zapiekane (łosoś zapiekany po francusku z ziemniakami, ryba zapiekana po włosku z makaronem).