Hell's Kitchen - półfinał!

W półfinałowym odcinku wielkie emocje coraz mocniej zaczną targać uczestnikami, którzy walczą o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Hell's Kitchen - półfinał!
fot. Informacje prasowe
To już ostatnia chwila, aby uczestnicy "Piekielnej Kuchni" mogli udowodnić szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że zasługują na miejsce w finale "Hell's Kitchen". Stawka jest tak wysoka, że szef "Piekielnej Kuchni" oraz sous szefowie Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz, będą jeszcze bardziej wnikliwi, ostrzy i krytyczni.

Tym razem uczestnicy będą musieli udowodnić, że potrafią gotować nie tylko w restauracji "Hell's Kitchen", ale również w terenie. Podzieleni na dwie drużyny: Sylwia Biały i Łukasz Kawaller oraz Kasia Rajkiewicz i Arkadiusz Klimkiewicz, będą serwować dania z grilla. Nie będą to jednak wyłącznie popularne kiełbaski czy skrzydełka, a dania ze składnikami wyznaczonymi przez Wojciecha Modesta Amaro.  

Uczestnicy Hell's Kitchen Hell's Kitchen półfinał

Uczestnicy doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najdrobniejsze przewinienie może ich kosztować utratę miejsca w wielkim finale. Ogromny stres z tym związany da się im tak bardzo we znaki, że między uczestnikami zacznie dochodzić do kłótni, jakich w "Hell's Kitchen" jeszcze nie było!

Kto trafi do finału pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen"? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek (3.06.2014) o godzinie 20.05 w Polsacie.


Informacja prasowa