Herbata na lato

  • 1

Czy latem dobrze jest pić herbatę?

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Herbata na lato
W roli napoju orzeźwiającego dobrze sprawdzają się herbaty owocowe i miętowe, jednak najlepiej sięgnąć po gotowe mieszanki herbaciane stworzone specjalnie z myślą o letnim orzeźwieniu. Taką mieszanką herbaty jest „Spokojne Lato” ze sklepu „Czas na Herbatę”. To specjalna mieszanka o orzeźwiającym składzie i smaku, która skutecznie gasi pragnienie.
Herbata „Spokojne Lato” to malinowo-pomarańczowa letnia propozycja, która nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale także relaksuje i odpręża. Dzieje się tak za sprawą melisy, która jest podstawą tej herbaty. Melisa działa odświeżająco i uspokajająco, używa się jej miedzy innymi przeciwko depresjom i dla poprawy samopoczucia. Obok melisy „Spokojne Lato” zawiera także kawałeczki malin i skórkę pomarańczową, które nadają herbacie orzeźwiający malinowo-pomarańczowy smak. Letnią porą warto zrezygnować ze słodkich, gazowanych napojów na rzecz wody mineralnej i orzeźwiających herbat, które doskonale ugaszą pragnienie, dodadzą zdrowia i energii lub pomogą zrelaksować się i odprężyć.

Herbata „Spokojne Lato” to letnia propozycja, która nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale także relaksuje i odpręża. Melisa działa odświeżająco, uspokajająco i poprawia samopoczucie. „Spokojne Lato” zawiera także kawałeczki malin i skórkę pomarańczową, które nadają herbacie orzeźwiający malinowo-pomarańczowy smak.

Sklepy, stoiska „Czas na Herbatę”
cena: ok. 11 PLN – 50 g