Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn

Po jeżyny, zwane również polskimi malinami, sięgnęła również firma Ogrody Natury, dając nam niezwykły smakołyk – Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn
Owoc jeżyny, początkowo zielony i czerwony, później nabierający barwy niemal czarnej, ma charakterystyczny, łatwo rozpoznawalny, słodkawo – kwaśny smak. To właśnie jemu Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn zawdzięcza swoje orzeźwiające właściwości. Pamiętajmy jednak, że poza smakiem i aromatem ma on dużo cenniejsze, bo zbawienne dla naszego zdrowia właściwości. Zawartość kompleksu witamin z grupy B oraz prowitaminy A czynią z niego istną owocową bombę witaminową – dzięki nim orazbogactwu kwasów owocowych i soli mineralnych sok ten może stać się naturalnym wspomożeniem dla organizmu dla chorujących i rekonwalescentów. Ciemnogranatowy, niemal czarny kolor Naturalnie Mętnego Soku z Jabłek i Jeżyn to pochodna antyocyjaniny, naturalnego owocowego pigmentu. Barwnik ten, wspomagany przez jabłkowe polifenole, posiada silne właściwości przeciwutleniające, co sprawia, że Sok z Jeżyn, podobnie jak sok z aronii czy żurawin ma działanie neutralizujące proces starzenia się organizmu oraz przeciwdziała powstawaniu chorób nowotworowych.

Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn działa napotnie i wykrztuśnie – zalecany jest więc przede wszystkim w przeziębieniach oraz stanach gorączkowych. Warto sięgać po niego także w celu zwalczenia biegunki lub mdłości, złagodzenia bólu występującego przy zapaleniu jelita oraz obniżenia poziomu kwasów żołądkowych. Kilka łyków Naturalnie Mętnego Soku z Jabłek i Jeżyn pomoże także w pokonaniu męczącego uczucia zgagi. Sok z jeżyn można z powodzeniem używać jako okład na wypryski i liszaje, łagodzi także niewielkie krwawienia. Dla bardziej nerwowych – sprawdzi się jako łagodny środek uspokajający.

Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn zawiera całe naturalne bogactwo leśnych owoców – pasteryzowany jest w niewysokiej temperaturze, co pozwala zachować wszystkie ich cenne wartości odżywcze. Nie jest sztucznie dosładzany, nie zawiera również chemicznych barwników, aromatów i konserwantów. Naturalny osad na dnie butelki to rezultat bazowego składnika – świeżo tłoczonego soku z najwyższej jakości polskich jabłek. Świadczy o wysokiej zawartości pektyn oraz błonnika, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Aromat tego doskonałego naturalnego napoju, poprawi nasze samopoczucie chwilę po odkręceniu butelki. Jego właściwości odświeżające, sprawdzą się zarówno w szkole, pracy, podczas wysiłku czy w chwilach smutku. Pity codziennie sprawi, iż każda chwila będzie pełna radości. Wystarczy łyk, aby puścić wszelkie niepowodzenia w niepamięć.
Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Jeżyn Ogrody Natury – poj. 225 ml, cena: 2,70 zł.