Jest 77 sposobów na podanie parówki

Firma Peklimar, ekspert w dziedzinie wyrobów wędliniarskich, oferuje konsumentom nowy produkt - Parówki „Szczęśliwa Siódemka” wytworzone wyłącznie z chudego mięsa wieprzowego.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Jest 77 sposobów na podanie parówki

Wyjątkowa receptura, dodatek delikatnych przypraw i lekkie wędzenie ciepłym dymem bukowo-olchowym sprawiają, że nie mają sobie równych na rynku…

Przede wszystkim jakość

Od 1990 roku logo marki Peklimar na opakowaniach stanowi gwarancję najwyższej jakości produktu. „Szczęśliwa Siódemka” to stuprocentowe parówki wieprzowe bez dodatku mięsa drobiowego o zwiększonej zawartości błonnika w produkcie. Spośród innych dostępnych na rynku produktów, wyróżniają się niespotykaną delikatnością i wyjątkowym smakiem. Zawdzięczają go wykorzystaniu mięsa najwyższej jakości, pozyskiwanego od sprawdzonych lokalnych hodowców w ramach wieloletniej współpracy.

Dodatkowo producent zadbał o ograniczenie w składzie produktu zawartości tłuszczu i węglowodanów na korzyść wartościowego białka. Dlatego nowe parówki doskonale sprawdzą się zarówno w diecie osób dorosłych, jak i najmłodszych.

77 przepisów z parówkami

Nowe parówki to znacznie więcej niż tylko produkt najwyższej jakości. Współpracujący z marką kulinarni eksperci stworzyli aż siedemdziesiąt siedem przepisów na przepyszne dania z wykorzystaniem parówek marki Peklimar, które konsument znajdzie w internecie na stronie: www.szczesliwasiodemka.pl.


Przyjemność każdego dnia

Dzięki nowej stronie www.szczesliwasiodemka.pl  możemy odkryć całe mnóstwo znakomitych inspiracji na dania z parówek. Mamy okazję przetestowania „Szczęśliwej Siódemki” w zapiekance makaronowo-pomidorowej, zupie orientalnej czy soczewicowej lub w przysmakach o tajemniczych nazwach - jak Szczęśliwa Siódemka po piracku. Peklimar zachęca konsumentów do własnych eksperymentów - na stronie istnieje też możliwość dodawania przepisów przez internautów. Mistrzowie kuchni przygotowali mnóstwo przepisów w pięciu kategoriach: dania dla dzieci, dania główne, przekąski, sałatki, a także zupy.


W specjalnym dziale „Głodni wiedzy” możemy zapoznać się z informacjami na temat zasad prawidłowego odżywiania, przygotowanymi przez ekspertów firmy Peklimar.