Już w marcu Targi EuroGastro!

W dniach 25-27 marca br. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro. W jednym miejscu będzie można poznać najnowszą ofertę produktów i rozwiązań dla gastronomii. Moc atrakcji czeka. Zapraszamy!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Już w marcu Targi EuroGastro!
fot. Fotolia
Targi EuroGastro to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży HoReCa. W Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c spotykają się właściciele i zarządzający restauracjami, kawiarniami, barami, klubami, punktami zbiorowego żywienia, firmami cateringowymi, hotelami, pensjonatami, jak również kucharze, szefowie kuchni czy bariści. Zainteresowanie firm uczestnictwem w tegorocznych targach jest bardzo duże, większość powierzchni wystawienniczej została już sprzedana.

Targi EuroGastro to okazja do obserwowania najnowszych trendów, a także spotkania i nawiązania kontaktów z producentami i dostawcami produktów oraz rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. Wśród wystawców targów znajdą się m.in. firmy oferujące wyposażenie zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych i barów, producenci i dystrybutorzy napojów i żywności, produktów i półproduktów dla gastronomii, w tym również dla cukiernictwa i piekarnictwa.

Edycja 2015

Nowością 19. edycji Targów EuroGastro będzie promocja dziczyzny oraz wieprzowiny. Po raz pierwszy szef kuchni Artur Świerżewski, który specjalizuje się w daniach kuchni myśliwskiej, zorganizuje konkurs „Smaki dziczyzny”. Tradycyjnie odbędą się pokazy oraz konkursy: „Kulinarny Talent 2015” Roberta Sowy, Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa oraz „Gotuj lokalnie” Marcina Budynka.

Wśród wystawców obecne będą również firmy reprezentujące sektor kawowy oraz dostawcy sprzętów do parzenia kawy. Po raz siódmy odbędzie się Olimpiada Kawy organizowana we współpracy z firmą Apro Trade/ Akademia Kawy pod patronatem SCAE.

W programie imprez towarzyszących ujęte będą propozycje spotkań i warsztatów dla osób, które chciałyby zacząć działać w gastronomii oraz tych, które zamierzają podnieść swoje kompetencje w zakresie marketingu i zarządzania.

Patronat Honorowy

19. Targi EuroGastro odbędą się pod Honorowym Patronatem Janusza Piechocińskiego, Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Gospodarki.

Informacje praktyczne

Dla przedstawicieli branży, którzy zarejestrują się przez Internet, przewidziana jest 50% zniżka 
na bilet wstępu. Formularze rejestracyjne będą dostępne do 23 marca br.

Więcej informacji na: www.eurogastro.com.pl.

Informacje prasowe