Klasyczna prosta porcelana

Kolekcja porcelany Sunlight marki Villa Italia to propozycja dla tych, którzy lubią oryginalne połączenia tradycyjnych kształtów i prostego zdobnictwa.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Klasyczna prosta porcelana
Dążenie do awangardy jest w ostatnim czasie trendem, który dotyka każdej sfery dekorowania i wystroju wnętrz. Nie omija także i naszych stołów. Mamy obecnie do wyboru wiele kolekcji porcelany i szkła utrzymanych w tonie współczesnego minimalizmu. Nieraz jednak chętnie sięgnelibyśmy po rozwiązania pośrednie - klasyczne w kształcie, choć ubarwione nutką bezpretensjonalnej nowoczesności.

Klasyczna prosta porcelana na lato


Dla tych, którzy cenią tradycyjne rozwiązania, kuszącą propozycją na lato może stać się zestaw Sunlight. Ciepła porcelany z tego zestawu pięknie komponuje się z ciekawym kształtem naczyń. Niezwykłego uroku nadają tej kolekcji proste, geometryczne zdobienia w odcieniu zgaszonej czerwieni. Do każdego zestawu, w salonach firmowych marki Villa Italia możesz dobrać eleganckie dodatki, które uzupełnią i wzbogacą Twój letni stół - piękny obrus i serwetki, świeczniki, kieliszki czy też zestawy dekoracyjne w różnych modnych odcieniach. Dodatkowo, dekorując stół soczystymi jabłkami, śliwkami czy też innymi owocami jesieni sprawisz, że nabierze on wyjątkowego charakteru.

Kolekcja Sunlight - wykonana z ceramiki w kremowym odcieniu. Zdobiona jest nowoczesną dekoracją malarską w odcieniu zgaszonej czerwieni. Zastawa ma charakter prosty i nowoczesny, ale jednocześnie jest praktyczna i wygodna w użyciu. Można ją bezpiecznie myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych. Dostępne są zestawy obiadowe i do herbaty dla 6 osób oraz na sztuki filiżanki ze spodkami i kubeczki.

Cena:
Filiżanka ze spodkiem do herbaty - 46 PLN
Filiżanka ze spodkiem do espresso  - 41 PLN