Kochajmy się we Wrocławiu

W najbliższy weekend w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się druga część tegorocznej akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Kochajmy się we Wrocławiu
W najbliższą sobotę i niedzielę – 13 i 14 grudnia 2008 roku – w Parku Handlowym Auchan Bielany po raz drugi brygada Żółtych Mikołajów przeprowadzi kwestę w ramach akcji „Kochajmy się we Wrocławiu”. Zbiórka pieniędzy potrwa przez cały weekend w godz. 12:00-18:00, a zgromadzone dzięki niej środki wspomogą Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Podobnie jak w miniony weekend, podczas pierwszej części wydarzenia, i tym razem akcji będą towarzyszyć świąteczne atrakcje i niespodzianki. 

W nadchodzący weekend, wzorem poprzedniego, na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany stanie RAM-chatka, czyli przenośne studio radia RAM. Osoby, które wezmą udział w kweście, będą tam mogły złożyć swoim bliskim świąteczne życzenia, które zostaną wyemitowane na antenie stacji radiowej, a przy specjalnym stoisku hostessy zapakują prezenty w papier z logo akcji. W planach są także konkursy i zabawy dla najmłodszych, wspólne kolędowanie i występy zespołów dziecięcych, m.in.: formacji tańca nowoczesnego i grupy młodzieży ze Studia Artystycznego „Katharsis” w Świdnicy. Nie zabraknie też wyjątkowych gości – do Parku Handlowego Auchan Bielany zawitają aktorzy i znani sportowcy. 

„Kochajmy się we Wrocławiu” to wspólne przedsięwzięcie Parku Handlowego Auchan Bielany i Radia RAM. Po raz pierwszy brygada Żółtych Mikołajów – znak rozpoznawczy wydarzenia – wyruszyła do akcji 5 lat temu. Od tego czasu rokrocznie przed Bożym Narodzeniem mieszkańcy Wrocławia i okolic chętnie wspomagają kwestę na rzecz potrzebujących dzieci.