Kolekcja ceramiki stołowej Zarah

Zarah, nowa kolekcja ceramiki stołowej, to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i harmonijny styl.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Kolekcja ceramiki stołowej Zarah
Elegancki, cienki porcelit, ergonomicznie zaprojektowany uchwyt, optymalnie dobrana pojemność - wszystko to sprawia, że tradycyjny herbaciany napój będzie smakował z filiżanek Zarah wprost wyśmienicie. Charakterystyczny motyw róży, delikatne kolory naczyń przenoszą nas w klimat angielskich podwieczorków przy herbacie. Naczynia z tej kolekcji idealnie sprawdzą się również podczas eleganckiego śniadania, uroczystego obiadu czy romantycznej kolacji. Serwis ma ku temu doskonałe predyspozycje stylistyczne, a przede wszystkim oferuje bogaty wybór produktów.

W kolekcji dostępne są: filiżanki ze spodkiem espresso, filiżanki do kawy o pojemności 0,16 l, filiżanki do herbaty lub cappucino o pojemności 0,26 l, cukiernica, mlecznik, kubki o różnych pojemnościach, talerze o średnicach: 17, 20, 24, 27, 32 cm, talerze do zupy, czarka 13 cm oraz wysokie salaterki 23 i 28 cm. Ofertę uzupełniają sztućce z porcelitową rączką zdobioną takim samym wzorem jak naczynia.

Stylistycznie kolekcja Zarah to udany mariaż tradycji i nowoczesności. Projektanci Ter Steege uzyskali go tonując tradycyjne wzornictwo kolekcji nowoczesnym kształtem naczyń. Efektem tych przemyślanych zabiegów jest produkt elegancki, o miłej dla oka dekoracji i uniwersalnej formie.
Naczynia Zarah przygotowane zostały z porcelitu o lekko kremowej barwie szkliwa. Można je myć w zmywarkach i stosować w kuchenkach mikrofalowych. Serwis polecany jest zarówno do użytku domowego, jak i do zastosowania w obiektach hotelowych oraz restauracyjnych.