Pomysł na prezent na każdą okazję

  • 1

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla rodziców, teściów lub przyjaciół, pomyśl o eleganckiej porcelanie.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Pomysł na prezent na każdą okazję
Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla rodziców, teściów lub przyjaciół, pomyśl o eleganckiej porcelanie. Dobrym pomysłem na prezent będzie piękny zestaw do herbaty. Wykonany z porcelany o najlepszej jakości długo będzie cieszył oczy Twoich bliskich. Możesz zdecydować się na klasyczny zestaw Kioto - prosty i elegancki, ozdobiony subtelną linią platyny. Wykonany z najwyższej jakości porcelany typu bone china jest też idealnym prezentem dla dwojga, ponieważ zawiera dwie filiżanki, dwie porcelanowe łyżeczki oraz czajnik. Jeśli Twoim przyjaciołom podoba się porcelana bardziej dekoracyjna - zdecyduj się na zestaw Olivia. Jej naczynia przyozdobione są dojrzałymi oliwkami, a brzegi wykończone są ręcznie porcelanową koronką. Zestaw ten zawiera 6 filiżanek, 6 talerzy deserowych, dzbanuszek na mleko, cukierniczkę i tackę. Z takim prezentem szybciej miną te chłodne i deszczowe wieczory i ani się obejrzymy, jak naszych gości przyjmiemy na popołudniową herbatkę w kwitnącym, zielonym ogrodzie.

Prezentem na lata będzie również ładny zestaw obiadowy. Jeśli dobrze znasz gust swoich najbliższych, łatwo sprawisz im przyjemność. Zestaw obiadowy Quadro spodoba się osobom ceniącym nowoczesne wzornictwo. Ta prosta kwadratowa zastawa wykonana została z porcelany w ciepłym odcieniu beżu i udekorowana prostą geometryczną dekoracją. Zestaw obiadowy Monaco przypadnie natomiast z pewnością do serca wszystkim ceniącym klasykę. Naczynia w tym serwisie są tradycyjne w kształcie, wykończone subtelnym deseniem i cienką linią złota. 

Wybór prezentu z marką Villa Italia to żaden problem.

Zestaw do herbaty Kioto marki Villa Italia
Zestaw do herbaty dla 2 osób wykonany z delikatnej porcelany o najwyższej jakości w kremowym odcieniu i ręcznym wykończeniu platyną. W skład zestawu wchodzą: 2 filiżanki ze spodkami, czajnik, 2 porcelanowe łyżeczki.
Cena: 216 PLN.

Zestaw do herbaty Olivia marki Villa Italia
Wykonana z najwyższej jakości porcelany typu bone chine, z ażurowym, ręcznie wykonanym wykończeniem talerzy i spodeczków.
Zestaw do herbaty dla 6 osób - 988 PLN
Filiżanka do herbaty ze spodkiem - 56 PLN
Talerz deserowy - 59 PLN

Kolekcja Quadro marki Villa Italia
Pełna gracji porcelana o ciepłym beżowym odcieniu i charakterystycznym kwadratowym fasonie. Kolekcja została udekorowana nowoczesną i prostą dekoracją geometryczną.
Zestaw obiadowy dla 6 osób: 1074 PLN
Zestaw do herbaty dla 6 osób: 793 PLN
Filiżanka ze spodkiem do herbaty: 51 PLN