Kolekcja porcelany Madrid

  • 2

Osoby, które cenią kolekcje o ciekawej stylistyce, do jesiennej aranżacji mogą wykorzystać kolekcję Madrid marki Villa Italia.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Kolekcja porcelany Madrid
Złota polska jesień to dla wielu osób najpiękniejsza pora roku. Bogactwo jesiennych barw, piękne wrześniowe słońce i nostalgiczna aura urzekają i sprawiają, że są to niezapomniane dni. Przenieś ten klimat do swojego domu i zaaranżuj swój stół w jesiennym stylu.

Madrid jesienią


Osoby, które cenią kolekcje o ciekawej stylistyce, do jesiennej aranżacji mogą wykorzystać kolekcję Madrid marki Villa Italia. Jako tło doskonałe będzie połączenie bieli i szarości. Ta kolorystyka podkreśli urok dyskretnego motywu dekoracyjnego kolekcji Madrid. Jesienny akcentem będą także serwetki o ciepłej, koralowej barwie. Symbolem jesieni królującym na stole będą owoce jarzębiny, które przywołają wspomnienie jesiennego dnia.

Jeżeli nie mamy czasu na przygotowanie całej aranżacji, wystarczy zadbać o kilka szczegółów, aby zaakcentować jesienny charakter kompozycji. Wystarczy podać zimne przekąski, sałatki czy dodatki w salaterkach z kolekcji Ambra marki Villa Italia, które barwą przypominają promień ciepłego jesiennego słońca. Będą stanowiły piękny i wyrazisty jesienny akcent na każdym stole. Także kolekcja galanterii szklanej Matteo marki Villa Italia w bursztynowym kolorze to świetny sposób na wyczarowanie jesiennej aranżacji. Szczególnie pięknie będzie prezentowała się w połączeniu z kremową ceramiką i dodatkami utrzymanymi w kolorze czekolady.