Szkło w barwach soczystej zieleni

Naczynia z linii Toscana marki Villa Italia to powiew lata na naszym stole. Subtelne, wykonane ze szkła o lekkiej tonacji utrzymanej w barwach soczystej zieleni...

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Szkło w barwach soczystej zieleni
Naczynia z linii Toscana marki Villa Italia to powiew lata na naszym stole. Subtelne, wykonane ze szkła o lekkiej tonacji utrzymanej w barwach soczystej zieleni będą nam przez cały rok poprawiać nastrój swoją uroda i oryginalnością. Jeśli Więc znudziły nam się tradycyjne, używane od lat zestawy naczyń i chcelibyśmy wreszcie odświeżyć tę część wyposażenia naszek Kuchni - Toscana będzie doskonałym pomysłem.

Świąteczne śniadanie możesz podać w naczyniach z kolekcji Toscana o niezwykłym, szmaragdowym odcieniu. Niepowtarzalny efekt lekkości uzyskasz komponując szklaną zastawę z elementami ceramicznymi – np. kolekcją Sense, Chess Sara czy Biały Len. Żywe, radosne kolory i oryginalna faktura szklanych naczyń w połączeniu z kremową ceramiką emanują elegancją, nowoczesnością i wiosenną świeżością. Delikatna zieleń przywoła wspomnienie wiosennej łąki i doładuje pozytywną energią. Zaskocz gości gustownie dobranymi dodatkami. Z szmaragdowo - kremową zastawą pięknie kontrastować będą małe, różowe świeczki w kształcie wiosennych kwiatów. Na talerzu każdego z gości możesz dodatkowo położyć różowe lniane serwetki. Wielkanocną stylistykę podkreślą pierścienie wykonane z trawy, którymi zostaną przewiązane serwetki. Obowiązkowo na stole powinny znaleźć się pisanki – symbol Wielkanocy i świeże kwiaty – zwiastun wiosny.

Toscana Villa Italia

Talerz 28x28 cm - 71,00 zł
Talerz 23x23 cm - 39,00 zł
Talerz 17x17 cm - 27,00 zł
Miska 25x25 cm - 68,00 zł
Miska 15x15 cm - 27,00 zł
Dzbanek - 68,00 zł
Szklanka 426 ml - 20,00 zł
Szklanka 312 ml - 20,00 zł