Błyszcząca kuchnia bez wysiłku

  • 1

Środek czyszczący AJAX PROFESSIONAL SZKŁO I STAL NIERDZEWNA zapewni nam nieskazitelny połysk w naszej kuchni...

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Błyszcząca kuchnia bez wysiłku
Wyzwanie Joanny:
Chociaż mam nowiutką kuchnię, już jest w niej prawdziwy bałagan! Szyby okienne pokryte są warstwą kurzu, a moje dzieci zostawiły na nich odciski swoich palców. Zastanawiam się, w jaki sposób mogę uzyskać maksymalnie przeźroczyste szyby. Co więcej, na moim zlewie oraz na blacie kuchennym, które są ze stali nierdzewnej, widać każdą kroplę wody, które trudno doczyścić!

Oczekiwania Joanny: maksymalnie przeźroczyste okna oraz lśniące, czyste powierzchnie ze stali nierdzewnej – przy minimalnym nakładzie czasu.

Rozwiązanie: spray Ajax Professional Szkło i Stal Nierdzewna

W każdym domu znajdziemy szklane powierzchnie, które łatwo ulegają zabrudzeniu. Szczególnie dużym wyzwaniem są powierzchnie ze stali nierdzewnej i szkła, bardzo modne ostatnio w nowoczesnych wnętrzach. Tworzące się na nich zacieki wyglądają nieestetycznie i stają się dużym problemem.

Nowy spray do zadań specjalnych Ajax Professional Szkło i Stal Nierdzewna poradzi sobie z wszelkimi rodzajami brudu na powierzchniach szklanych i stalowych, nie pozostawiając brzydkich smug. Ajax Professional Szkło i Stal Nierdzewna został opracowany, aby uzyskać profesjonalne rezultaty w domu – maksymalnie przeźroczyste szkło oraz lśniące powierzchnie ze stali nierdzewnej, bez śladu zacieków. Dzięki unikalnej formule w formie nieściekającej pianki produkt idealnie przylega do brudu, rozpuszcza go, dzięki czemu zanieczyszczenia są bardzo łatwe do usunięcia.

Ajax Professional Szkło i Stal Nierdzewna to gwarancja maksymalnie przeźroczystego szkła oraz lśniących powierzchni ze stali nierdzewnej. Osoby, które przetestowały ten produkt stwierdziły, że doskonale usuwa najtrudniejsze zabrudzenia i świetnie sprawdza się w codziennym użyciu.

Nowy spray bez trudu czyści powierzchnie ze stali nierdzewnej, takie jak:
- kuchenki,
- okapy,
- zlewy,
- lodówki.

Pojemność i cena: 750 ml - 11,99 zł