Konkurs – Leśne wypieki na koniec wakacji!

  • 6

Martwi Cię fakt, że już niedługo koniec wakacji? Poczuj ich smak raz jeszcze - weź udział w konkursie i przygotuj ciasto z owocami leśnymi: borówkami, malinami i jeżynami!

Lato nierozerwalnie kojarzy się z sezonowymi owocami. Czy można wyobrazić sobie coś lepszego niż rodzime owoce leśne? Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym główną rolę odgrywają słodkie skarby lasu!

Podzielcie się swoimi ulubionymi przepisami na ciasta z dodatkiem malin, jeżyn lub borówek, zachwycając przy okazji swoich bliskich i znajomych znakomitymi wypiekami. To również doskonała okazja do eksperymentów w tym zakresie!

Zadanie jest proste - przygotujcie ciasto (ucierane, drożdżowe, kruche, półkruche lub wykonane bez pieczenia - jakie tylko przyjdzie Wam do głowy!), babeczki lub muffiny z dodatkiem borówek, malin lub jeżyn. Na Wasze przepisy czekamy do 23 sierpnia 2016 r.

Zadanie konkursowe:
1. Przygotuj przepis na dowolne ciasto (tradycyjne lub bez pieczenia), muffiny lub babeczki z dodatkiem borówek, malin lub jeżyn.

2. Przepis wraz ze zdjęciem dodaj za pomocą naszego formularza. Jest to warunek konieczny do wzięcia udziału w konkursie!

Spośród nadesłanych przez Was propozycji wybierzemy 4 laureatów – Autorzy najlepszych przepisów otrzymają wysokiej jakości, eleganckie patery na ciasto „Pieczone z miłością”, na których każdy wypiek będzie wyglądał wyjątkowo!

Dodatkowo, dzięki specjalnej metodzie grawerowania laserem, każda patera będzie personalizowana imieniem zwycięzcy!Dodaj przepis


Patera "Pieczone z miłością"

Patera "Pieczone z miłością"

Patera "Pieczone z miłością"

Fot. MyGiftDna.pl

Konkurs trwa od 9 do 23 sierpnia 2016 roku.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 30 sierpnia 2016 roku.


Regulamin konkursu


Fundatorem nagród w konkursie jest firma MyGiftDna.pl.
 

Znaleźliśmy 71 przepisów w konkursie: Konkurs – Leśne wypieki na koniec wakacji!