Konkurs - Święta w Twoim domu

  • 4

Święta Bożego Narodzenia, w każdym domu smakują inaczej. Niektórzy nie wyobrażają sobie świętowania bez babcinego bigosu, inni bez maminego piernika, jeszcze inni bez stosu aromatycznych pierogów. A jak smakują święta w Twoim domu? Podziel się przepisem na swoją ulubioną bożonarodzeniową potrawę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Święta Bożego Narodzenia to bardzo rodzinny, radosny i przyjemny czas. Rozmowy z najbliższymi, wzajemne obdarowywanie się upominkami, wspólne kolędowanie zazwyczaj upływają nam przy suto zastawionych stołach.

Świąteczne ucztowanie zaczynamy uroczystą wieczerzą wigilijną, na której zgodnie z tradycją większość z nas serwuje wyłącznie potrawy postne. Kolejne dni upływają nam już pod znakiem obfitych dań mięsnych oraz przepysznych smakołyków w postaci ciast i deserów.

Korzenna woń piernika, charakterystyczny zapach gotującego się bigosu, intensywny aromat zupy grzybowej to tylko kilka zapachów, które natychmiast przywołują świąteczne myśli. Każdy z nas wie, jak powinien smakować idealny schab ze śliwką, doskonały domowy pasztet czy pierwszorzędna kaczka w pomarańczach. Od małego tęsknimy za sernikiem, makowcem, piernikiem i innymi smakołykami, które w Święta Bożego Narodzenia smakują o niebo lepiej niż na co dzień.

Pokaż nam, jakich potraw i smaków nie może zabraknąć na Twoim bożonarodzeniowym stole. Pochwal się przepisem na bożonarodzeniowe danie, które uwielbia Twoja rodzina. Podziel się recepturą na specjał, który jest Twoim świątecznym faworytem!

Wybieramy 5 laureatów. Do autora najciekawszego przepisu trafi Prasowacz parowy marki SteaMaste. Do 4 pozostałych osób trafi Blender ręczny Tribute Collection Multiquick marki Braun.

nagrody konkursowe


Zadanie konkursowe:

1. Pokaż nam, jak smakują święta w Twoim domu i zaprezentuj swój przepis na świąteczną potrawę. Sam zdecyduj, czy podzielisz się przepisem na danie wigilijne czy bożonarodzeniowe, na słodko czy wytrawnie.

2. Dodaj przepis i zdjęcie do naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs: Konkurs - Święta w Twoim domu.
                                        
 

Dodaj przepis

                                            


Konkurs trwa od 15 grudnia do 5 stycznia 2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do18 stycznia 2016 roku.


Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>
 

Znaleźliśmy 214 przepisów w konkursie: Konkurs - Święta w Twoim domu