Konkurs - Wielka moc przepisów!

  • 33

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Najwyższy czas pomyśleć o tym, co podać podczas świątecznego śniadania i uroczystego obiadu. Czym w tym roku zaskoczycie bliskich i gości? Jakie ciasto ma szansę skraść serca smakoszy? Które danie zostanie okrzyknięte kulinarnym hitem nadchodzących świąt? Podzielcie się z nami wielkanocnymi pomysłami!

Wielkanoc to wyjątkowy czas, obfitujący w spotkania w gronie rodziny i znajomych. Okazja do delektowania się pysznościami, w postaci jaj przygotowywanych na wszelakie sposoby, staropolskiego żurku oraz wykwintnych dań mięsnych.

Pulchne baby, słodkie mazurki, królewskie serniki - również domagają się swojego miejsca na wielkanocnym stole. Konkurencja jest spora! Każdy chce być faworytem, ulubieńcem smakoszy i bożyszczem najmłodszych. Pokaż nam, jakich wielkanocnych dań, przekąsek, ciast i deserów nie może zabraknąć w Twoim domu!

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na wielkanocne danie, przekąskę, ciasto lub deser, którego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole w Twoim domu.

2. Przepis wraz ze zdjęciem dodaj za pośrednictwem formularza, wybierając z listy: Konkurs - Wielka moc przepisów!Dodaj przepis

Nagrody:

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 3 laureatów
sokowirówka Bosch

Zdobywca I miejsca otrzyma sokowirówkę BOSCH MES25A0.
 

maszynka do mielenia Zelmer

Zdobywca II miejsca otrzyma maszynkę do mielenia Zelmer ZMM1005S.

 
dzbanek Dafi  kubek porcelanowyzaparzacz truskawka
 
Zdobywca III miejsca otrzyma dzbanek Dafi Omega unimax mi, kubek porcelanowy Hermes White 450 ml oraz silikonowy zaparzacz do herbaty w kształcie truskawki.


Konkurs trwa od 4 kwietnia do 30 kwietnia 2017 roku.
Laureatów najpóźniej ogłosimy do 10 maja 2017 roku.


Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 428 przepisów w konkursie: Konkurs - Wielka moc przepisów!