Kolacja z Wonderbox

  • 7

Na rynku jest dostępna rozszerzona ofertę pudełek prezentowych Wonderbox w całkiem nowych layoutach.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Kolacja z Wonderbox
Wonderbox Pologne jest pierwszą firmą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oferującą tego typu rozwiązania, a także nowatorski produkt będący odpowiedzią na problemy z kupnem wyjątkowego oraz jedynego w swoim rodzaju prezentu. Sam pomysł oraz idea jest nowością na naszym rynku i cieszy się ogromnym powodzeniem, mimo tego, że firma obecna jest w Polsce dopiero od grudnia 2007roku. A że zadowolenie klienta liczy się najbardziej, dlatego z końcem września 2008 roku firma Wonderbox zmieniła layout pudełek prezentowych oraz rozszerzyła ofertę o nowe atrakcje, a także zwiększyła liczbę miast w których można zrealizować wonderbox.

Do czasu wprowadzenia nowej oferty, klienci mogli wybierać spośród czterech kategorii pudełek prezentowych, jak: ADRENALINA, KOLACJA, URODA oraz MULTIBOX. Obecnie możliwości wyboru jest już znacznie więcej, ponieważ poszczególne kategorie będą oferowały nawet kilka różnych , podkategorii pudełek o różnej wartości. Wonderbox KOLACJA, to STOLICZKU NAKRYJ SIĘ i SMAKI ŚWIATA. Co idzie za takim podziałem? Oczywiście większy wybór atrakcji i większa możliwość dopasowania prezentu do okazji, większa satysfakcja naszych klientów oraz więcej pozytywnych emocji dla obdarowanych.

-„To nie jedyne zmiany które wprowadzamy. Kolejnymi są: zwiększenie liczby miast w których można będzie zrealizować pudełka prezentowe Wonderbox. Zmieniamy całkowicie layout samych pudełek. Chcieliśmy aby wyglądem i grafiką nawiązywały do tematyki atrakcji jakie oferują, przyciągały wzrok, były czytelne i zrozumiałe” – mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z firmy Wonderbox Pologne.

Dodatkową zaletą zwiększenia liczby pudełek prezentowych w poszczególnych kategoriach jest to, że obdarowując osobę wonderboxem, nie wyczerpujemy możliwości. Możemy jeszcze raz powtórzyć prezent z tej samej kategorii, ale już z innymi atrakcjami.

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie będzie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę miejsc i miast znajdziemy na www.wonderbox.com.pl .